Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася робоча зустріч

23.03.2018 | 15:03

Стратегія розвитку Державної прикордонної служби України, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 року № 1189-р, передбачає комплектування Державної прикордонної служби України виключно військовослужбовцями за контрактом.

more...

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА інформує

23.03.2018 | 09:23

ТМЖК «Відродження нації» починає проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні». До участі в проекті запрошуються: внутрішньо- переміщенні особи (в першу чергу!!!), малозабезпечені, багатодітні, безробітні, воїни АТО, які не підлягають повторній мобілізації.

more...

У заступника голови Зборівської РДА Олександра Парація відбувся особистий прийом громадян району

22.03.2018 | 15:24

Впродовж відведеного часу, Олександр Зіновійович поспілкувався з жителькою с. Перепельники, дружиною учасника АТО щодо виплати матеріальної допомоги чоловіку, який перебуває на службі за контрактом. Також до представника влади звернулась мешканка  с. Погрібці з проханням надати матеріальну допомогу на лікування, у зв’язку з важким матеріальним становищем.

Заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. За результатами розгляду усіх звернень під час особистого прийому, Олександр Зіновійович дав доручення керівникам відповідних структур, про виконання яких заявники будуть проінформовані в установленому порядку.

 

 

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 14:01

Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год.

 

more...

Уряд розпочав виплати підвищених пенсій військовим

22.03.2018 | 12:24

Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.

more...

Закликаємо голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад активно долучатися до озеленення Тернопільщини, – Олег Яремко

22.03.2018 | 11:04

Тернопільська область відноситься до малолісистих областей України. Площа земель лісогосподарського призначення області станом на 1 січня 2016 року становила 201,4 тис. га, з них 183,2 тис. га земель, вкритих лісовою рослинністю. Лісистість області становить 13,3%, що нижче від науково-обґрунтованого показника для регіону (20%) та середнього по Україні (16%). На одного жителя області припадає 0,19 га вкритих лісом земель. 

more...

Відбулася комісія з питань надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

21.03.2018 | 16:40

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації засідання районної комісії з питань надання субсидії і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

more...

Виплата одноразової грошової допомоги ветеранам війни у 2018 році

21.03.2018 | 16:12

Постановою Кабінету  Міністрів України від 14.03.2018 року № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» затверджені розміри грошової допомоги до 5 травня  на 2018 рік.

 

more...

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

21.03.2018 | 14:50

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

more...

Жителів Тернопільщини закликають допомогти лелекам пережити холодну пору

21.03.2018 | 13:21

Через несприятливі погодні умови, лелекам, які прилетіли з вирію як зазвичай у березні, тепер немає де жити і що їсти. Адже  вдома їх зустріла зимова негода й холод. Такі несприятливі погодні умови загрозливі для птахів, тому екологи звертаються до жителів Тернопільщини допомогти їм врятуватися!

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги