Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2018 | 09:11

Шановні Зборівчани!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

more...

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги

21.06.2018 | 16:26

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги громадянам України, відібраних та направлених Зборівським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація. Участь у засідання також взяли представники відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Обговорено питання щодо реорганізації ЗОШ І ст. с. Присівці Зборівського району

21.06.2018 | 16:21

Сьогодні відбулася робоча зустріч першого заступника голови Зборівської райдержадміністрації Марії Назарчук з головою Млиновецької сільської ради Василем Пихальським. В ході зустрічі було обговорено питання щодо реорганізації ЗОШ І ст. с. Присівці Зборівського району у навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад». Йшлося також про створення умов для реалізації концепції Нова Українська Школа, зокрема у ЗОШ І ст. с. Присівці.

more...

Підписали Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно- ресурсних центрів

21.06.2018 | 16:16

19 червня 2018 року у рамках робочої поїздки в Тернопільську область дружини Президента України Марини Порошенко, голова Зборівської РДА Ігор Яворський та голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписали Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно- ресурсних центрів. Детальніше тут

 

 

more...

При Зборівській РДА працювала комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати

21.06.2018 | 11:50

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови комісії Олександра Парація відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

more...

Відбулася нарада з головами, секретарями, відповідальними базових рад району та ОТГ

20.06.2018 | 17:00

Сьогодні в приміщенні Зборівської райдержадміністрації відбулася нарада з головами, секретарями, відповідальними базових рад району та ОТГ, участь в якій взяли заступники голови райдержадміністрації Марія Назарчук та Олександр Парацій, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антоні, заступник голови районної ради Леонід Олійник.

more...

Відбулася виїзна робоча нарада з питань утримання дитячого майданчика

20.06.2018 | 16:50

20Відбулася виїзна робоча нарада з питань утримання дитячого майданчика, облаштованого силами мешканців села Цебрів. Кілька років - це єдине центральне місце відпочинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку у населеному пункті.

more...

На Зборівщині проходять туристичні та геолого-географічні змагання

20.06.2018 | 16:46

Сьогодні, з метою поглибленого вивчення рідного краю, формування пізнавальних і дослідницьких інтересів та вмінь учнівської молоді, в лісовому урочищі с. Бліх, що на території Мильнівської сільської ради, відбулося урочисте відкриття ХХХІІІ обласних геолого - географічних змагань за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Поплінської.

more...

В Зборові відбулося районне свято з нагоди відзначення Всеукраїнського олімпійського дня

20.06.2018 | 16:03

«Олімпійський день» щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. В Україні з ініціативою проведення цього свята виступив Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. У цей день мільйони людей в усьому світі беруть участь у масових змаганнях та пробігах з метою пропаганди олімпійського руху.

more...

Розглядали звернення щодо надання субсидій та допомог

20.06.2018 | 14:45

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії з питань надання субсидій і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги