Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Фонді пройшла нарада щодо результатів контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних

19.04.2019 | 09:42

В.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Нестеров провів селекторну нараду щодо аналізу результатів заходів із контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності. У заході взяли участь заступники начальників профільних управлінь виконавчої дирекції Фонду, а також керівники і фахівці робочих органів в областях та місті Києві.

more...

Затверджено новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

19.04.2019 | 09:38

Рішенням Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 затверджено нову редакцію порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Документом удосконалено процедуру проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків і професійних захворювань, що сталися з працівниками на підприємствах незалежно від форми власності.

more...

5 етапів отримання допомоги за лікарняними

19.04.2019 | 09:34

Допомога по тимчасовій втраті працездатності надається Фондом соціального страхування України у разі настання страхового випадку у період роботи та повністю або частково компенсує втрачений за період хвороби заробіток. Фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня непрацездатності й до відновлення здоров’я або встановлення інвалідності. Перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця.

more...

Цієї суботи у Тернополі – сільськогосподарський ярмарок (перелік локацій)

19.04.2019 | 08:20

Щорічний передвеликодній ярмарок відбудеться цієї суботи, 20 квітня, у Тернополі. Фермери, сільськогосподарські та переробні підприємства області продаватимуть свою продукцію на п’яти локаціях.

more...

Уряд дав Нафтогазу тиждень для того, щоб знизити ціни на газ для населення

19.04.2019 | 08:17

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.

Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. Тому Уряд 3 квітня 2019 року прийняв Постанову №293, якою зобов’язав Нафтогаз продавати газ населенню дешевше.

more...

Зборівщина підтримала ініціативу голови Тернопільської ОДА

18.04.2019 | 14:35

Зборівщина підтримала ініціативу голови Тернопільської ОДА Степана Барни із закладання алей Героїв Небесної Сотні та сучасних Героїв АТО. Сьогодні, 18 квітня відбулася доброчинна акція з висадки горіхового саду на території СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці, участь у якій взяв голова районної державної адміністрації Ігор Яворський.

more...

Підтримали акцію з висадки горіхових садів

18.04.2019 | 14:29

Колектив та учні Оліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Зборівського району також підтримали акцію з висадки горіхових садів та сьогодні, 18 квітня організували толоку із озеленення пришкільної території.
Не питай, що держава зробила для тебе, скажи, що ти зробив для України!

 

more...

Нарада працівників закладів і установ культури району

18.04.2019 | 11:36

.

Сьогодні в приміщенні Зборівського районного будинку культури відбулась нарада працівників закладів і установ культури району, в роботі якої взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук.

На нараду запрошений видатний поет Тернопільщини, один із засновників місцевого «Товариства Вертеп», Володимир Росоловський.

more...

Відбулася виробнича нарада з медпрацівниками

18.04.2019 | 10:02

Сьогодні, 18 квітня 2019 року, в адміністративному корпусі Зборівської районної лікарні відбулася виробнича нарада з медичними працівниками району, яку провів головний лікар ЦРЛ Богдан Зембра за участю першого заступника голови Зборівської РДА Марії Назарчук.

more...

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

17.04.2019 | 16:16

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

Як пояснив С.Савчук, завдяки ефективному законодавству за останні 5 років у відновлювану електроенергетику інвестовано близько 2 млрд євро.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги