Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Молодіжна політика

Сім’ї, молоді та спорту


ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ

 

               3 метою вдосконалення роботи в напрямку запобігання торгівлі людьми 3 березня відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Збаразької райдержадміністрації проведено круглий стіл «Станція призначення - життя» з представниками відділів охорони здоров'я, освіти, служби у справах дітей, райдержадміністрації, Збаразького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Збаразького районного центру зайнятості, групи кримінальної міліції у справах неповнолітніх Збаразького РВ УМВСУ в Тернопільській області та ВДІМ Збаразького РВ УМВСУ в Тернопільській області, Збаразького управління юстиції та представників ЗМІ, молодіжними громадськими організаціями.

 

ЯБЛУНЕВИЙ ЦВІТ

 

      16 березня відділом у справах сім'ї, молоді та спорту проведено 10-й ювілейний районний конкурс юних поетів «Яблуневий цвіт». Участь у конкурсі взяли 55 дітей, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Для дітей організовано екскурсію на території Збаразького замкового Палацу та проведено конкурсні читання поетичних творів. За результатами конкурсу заплановано випустити поетичну збірку «Яблуневий цвіт» в яку увійдуть найкращі твори конкурсантів.

 НАСИЛЬСТВО в СІМ'Ї

 

         З метою привернення уваги громадськості до проблем насильства, профілактики негативних проявів поведінки у дитячому та молодіжному середовищі, виявлення творчих та обдарованих дітей триває проведення районного конкурсу дитячого малюнку «Зупинимо насильство разом!». 15 квітня будуть підведені підсумки конкурсу та визначено переможців.

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА і СПОРТ

 

    18 березня відділом у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено нараду з керівниками фізкультурно-спортивних громадських організацій та клубів району.

Під час наради розглянуто питання підготовки до проведення чемпіонату району з футболу та участі команди району в чемпіонаті області. Також обговорено питання здійснення ремонту та реконструкції споруд Збаразького центрального стадіону та фінансування районної програми розвитку футболу на 2010-2014 роки.

 

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

     Команда спортивного клубу «Чемпіон» та учнів ДЮСШ Збаразького району взяла участь у проведенні турніру пам'яті Михайла Боровкова, який проходив 4-5 лютого в М.Тернопіль. У ваговій категорії 38 кг. II місце посів вихованець клубу Хариш Андрій, І місце у ваговій категорії 66 кг. зайняв Лірук Олександр, ІІІ-тім у ваговій категорії 73 кг став Шпак Василь.   

05-06.03.2011 року у Тернополі відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків, присвячений пам'яті тренера О. Рибіна, у якому взяли участь 150 спортсменів, утому числі збаразькі. Переможцями цих змагань стали вихованці тренерів Петра та Євгена Королів Олександр Дмитрович (38 кг), Назар Козак (53 кг), Олександр Лірук (66 кг), Юрій Ткачук (35 кг). Другим у своїй ваговій категорії став Михайло Качан (25кг), треті місця вибороли Андрій Жезняк (23 кг), Олександр Бебко (32 кг), Олександр Петровський (66 кг ), четверті - Василь Крушанський (26 кг ), Іван Макух (35 кг).

      11-12.03.2011 року в Хмельницьку, де відбувся відкритий чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків 1999-2000 р.н.  Перші місця завоювали брати Роман та Володимир Михайловські - вагова категорія 44 кг. Третю сходинку п'єдесталу пошани посів Олександр Михальський (38 кг).

 

МІНІ-ФУТБОЛ

       Проведено зимову першість Збаразького району з міні-футболу серед аматорських колективів 12-13 лютого 2011 року, с.Добриводи Участь у змаганнях

1 місце - зайняла команда «Агродружство» с. Шили, 2 місце команда «Чемпіон» м. Збараж, З місце - команда «Авангард» м. Збараж.

 

ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ

      18-20 лютого 2011 року с. Підгороднє Команда Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виборола III загально-командне місце з лижних перегонів в обласних змаганнях.

 

 

 

БІАТЛОН

 

     V зимові юнацькі спортивні ігри України з біатлону проходили в НТБ  «Тисовець» в м. Сколе Львівської області. За збірну команду області в естафетній гонці бігла вихованка Доброводівської ДЮСШ Таня Рудник (тренер Р.Д.Рудник), яка виборола друге місце.

      З 4 по 8 березня на спортивній базі Міністерства оборони України «Тисовець» у м.Сколе Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону, на якому вдало виступили наші біатлоністи, вихованці Доброводівської ДЮСШ (тренер- Роман Рудник). Володимир Моравський, який виступав за збірну команду Центральної Ради «Колос», в естафетній гонці став чемпіоном України серед дорослих і виконав норматив майстра спорту України.

   На цих змаганнях у складі збірної команди області виступали Ігор Гарбуз та Іван Моравський, які завоювали друге місце серед юніорів. Збірна області посіла друге місце, поступившись команді Сумської області.

 ГИРЬОВИЙ СПОРТ

       18-20 лютого 2011 року в м. Львів, виступаючи у складі збірної Тернопільської області на чемпіонаті України з гирьового спорту (довгий цикл) майстер спорту Микола Герас виборов 1 місце серед юніорів та здобув срібло у змаганнях серед дорослих. Майстер спорту Міжнародного класу П. Багрій був четвертим у своїй ваговій категорії.

       Віталій Чорняк, Василь Дідух, Назар Циба, у складі збірної Тернопільської області, взяли участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат 1993 р.н. і молодших, який відбувся 4-6 березня у в с. Чкалово, Нікопольського району Дніпропетровської області.

Бронзовим призером змагань став учень Збаразького ПТУ-25 Віталій Чорняк .

     Тренер - викладач з гирьового спорту Доброводівської ДЮСТГІТ Петро Багрій, за підсумками роботи за 2010 рік очолив список кращих тренерів спортивного товариства «Колос», та був нагороджений Дипломом та призом обласного ФСТ «Колос».

 

 

ВОЛЕЙБОЛ

 

      Завершились районні змагання з волейболу за програмою спортивних ігор Збаражчини серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. В поєдинку за перше місце зустрічались команди Вищелуб'янківської і Кретівської загальноосвітніх шкіл. Незважаючи на відсутність усіх основних гравців, перемогу здобула команда вищелуб'янківських школярів.

       20 березня завершились змагання першості району з волейболу на приз першого командира УПА Дмитра Клячківського. У фінальних змаганнях, які відбулись у спортивному залі Збаразької ЗОШ №2, зустрілись команди сіл Залужжя, Вищі Луб'янки, Заруддя та Стриївки.

Переможцем змагань стала волейбольна команда с. Залужжя, яка здолала всіх своїх суперників. Друге місце вибороли молоді спортсмени з с. Вищі Луб'янки. Третє місце посіла команда с. Стриївка.

 

БАСКЕТБОЛ

 

5 березня в спортзалі ЗОШ №2 завершилась районна першість з баскетболу на приз пам'яті тренера Олександра Буряченка. У фінальній грі зустрілись команди «Авангард» та команда «Буревісник». Перемогу здобула команда «Авангард», яка і стала цьогорічним переможцем першості. Третє місце здобула команда «Торнадо». Команди-переможці нагороджені кубками, дипломами та грошовими призами, а гравці цих команд нагороджені грамотами та медалями. Кращі гравці першості нагороджені кубками. Нагороди переможцям вручила дружина Олександра Буряченка, Наталя Несторівна. Члени оргкомітету відвідали міське кладовище, де поклали корзину квітів на могилу О.Буряченка.

 

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

 

      Відбулись районні змагання з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Участь у змаганнях взяли команди Шилівської, Кретівської, Добромірківської, Кобиллівської, Травневської, Іванчанської ЗОШІ-ІІ ст. В особистому заліку серед дівчат першою була Ірина Назар з Кретівської ЗОШ, другою була Наталія Пастущак з Іванчанської ЗОШ, третьою — Вікторія Маслянка з Кретівської ЗОШ.

      Серед хлопців першим став Дмитро Бутрин (Іванчанська ЗОШ І-ІІ ст.), II місце - Ростислав Флінта, II місце - Віталій Лецик (Іванчанська ЗОШ 1-М ст.), III місце у Івана Шкудінського - Кобиллівська ЗОШ 1-ІІ ст.

      В командному заліку першими стали школярі ІванчанськоїЗОШ І-ІІ ст. Дмитро Бутрин і Наталія Пастущак, ІІ-ІІІ місця зайняли школярі Сергій Філь, Вікторія Мяппянка. Андрій Філь, Ірина Назар.

 Проведено районні «Ігри чемпіонів-2011»

    У спортивних змаганнях «Ігри чемпіонів», які вперше проходили в спортивному залі ЗОШ №2 Збаража, взяли участь учнівські команди Бутинської, Доброводівської, Збаразьких ЗОШ І-ІІІ №1, №2, №3, Залужанської, Стриївської, ЧерниховецькоїЗОШ І-ІІІ ст.

     Першими стали учні Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. - команда №1, другими - Стриївської ЗОШ І-ІІІ ст. та команда №2 другої школи м. Збаража третє - Залужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік