Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

 

Районна державна адміністрація інформує:

17.07.2018 | 11:49

 

more...

Звернення голови Збаразької районної державної адміністрації Валерія Савчука

08.06.2018 | 08:54

Результат пошуку зображень за запитом "томос про автокефалію"

Шановні краяни!

Президент України Петро Порошенко та Верховна Рада України звернулися до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Заявляю про свою підтримку цього звернення, яке також було підтримане депутатами Збаразької районної ради від 27 квітня 2018 року №562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Валерій САВЧУК: «Маємо розбудовувати район не на словах, а діями»

25.05.2018 | 10:00

Розпорядженням Президента України від 26 березня 2018 року на посаду голови Збаразької районної державної адміністрації було призначено Валерія Савчука. Минуло трохи часу, і ми поцікавилися, чим живе сьогодні Збаражчина, над якими проблемами працює новий керівник, що покладено в основу його  повсякденної роботи, що вже вдалося реалізувати, яким справам дано старт…

more...

Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

30.04.2018 | 11:22

Рішення вісімнадцятої сесії Збаразької районної ради сьомого скликання від 27 квітня 2018 року № 562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

“Військова служба за контрактом”

19.07.2018 | 11:39

Служба в Збройних Силах  завжди була і залишається почесною місією громадянина держави, і зважаючи на ситуацію, що склалась в нашій країні – захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а і справою честі кожного громадянина України. Саме тому 18 липня 2018 р. в 11.00 відбувся спільний захід Збаразького районного військового комісаріату і Збаразького районного центру зайнятості – інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Мета – ознайомлення  учасників з питаннями, щодо служби за контрактом в Збройних Силах України. Відвідали захід 7 безробітних громадян.

Проводив семінар – старший лейтенант заступник комісара Збаразького РВК Олещук Євген Ярославович. Він розповів учасникам заходу про порядок відбору та вимоги до громадян України на військову службу за контрактом. Також ознайомив із перспективами та перевагами служби, соціальним та правовим захистом, безкоштовним якісним медичним обслуговуванням. Детально зупинився на матеріальному забезпеченні військовослужбовців.

more...

Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС

19.07.2018 | 11:11

Президент Петро Порошенко повідомив, що у розвиток домовленостей на Саміті Україна-ЄС посли держав-членів ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

«Це свідчить про невідворотність покарання для будь-яких фізичних чи юридичних осіб, які мали, мають або будуть мати відношення до дій, пов’язаних зі спробою анексії та тимчасової окупації українського Криму», - зазначив Глава держави на своїй сторінці у Facebook.

more...

Збаразький районний центр зайнятості інформує

19.07.2018 | 11:07

У рамках роботи виїзних дистанційних майданчиків 18.07.2018р фахівці Збаразького районного центру зайнятості на території села Колодне Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади організували виїзний дистанційний майданчик для мешканців села з метою надання практичної допомоги.

 

more...

Збаразький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

19.07.2018 | 09:09

17.07.2018 року фахівці із соціальної роботи Збаразького районного центру здійснили візити в сім'ї, що перебувають під соціальним супроводом та проживають у селах Заруддя, Раковець та Решнівка. З батьками даних сімей проведено бесіди щодо оздоровлення дітей під час літніх канікул, виготовлення посвідчень багатодітних сімей, ведення здорового способу життя та дотримання належних умов проживання.

more...

Обговорили питання підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

18.07.2018 | 17:03

Під час робочої наради під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Савчука обговорили питання підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

more...

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Савчука з волонтерами

18.07.2018 | 15:49

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук провів робочу зустріч з керівником ГО “Штаб національного спротиву Збаразького району” Володимиром Голоднюком та волонтерами штабу.

more...

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук взяв участь у відеонараді

18.07.2018 | 14:44

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук взяв участь у відеонараді під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика.

 

more...

"Я маю право"

18.07.2018 | 12:10

На виконання Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», впровадженого Кабінетом Міністрів України з ініціативи Міністерства юстиції України та за сприяння Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівниками Збаразької державної нотаріальної контори, приватними нотаріусами, працівниками відділів ДВС, ДРАЦС та бюро правової допомоги 19 липня 2018  року з 12.00 год. до 14.00 год. в м. Збараж, майдан І.Франка проводитиметься робота мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення району.

more...

Увага! Розшук!

18.07.2018 | 10:21

Тернопільським ВП ГУ Національної поліції в Тернопільські області розшукується громадянин Феськів Михайло Петрович, 14.05.1977 р.н., житель м. Тернопіль, вул. Лесі Українки, 11/64, за скоєння злочину передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство). Запобіжний захід – тримання під вартою.

more...

Нам допомагає світ, коли ми єдині – Президент

18.07.2018 | 08:26

Президент Петро Порошенко підкреслив важливість єдності в питанні вступу України до НАТО. «Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни», - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Базаринської сільської ради

 

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік

 

 

Перелік сільськогосподарських  підприємств, які здійснюють оперативну звітність у Збаразькому районі

 

Програма розвитку лісового господарства району на 2017-2021 роки

 

Програма розвитку виробництва картоплі та овочів в районі у 2012 – 2020 роках

 

Програма збільшення площ  посадки  та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід в Збаразькому районі в 2011- 2025 роках

 

Програма проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у Збаразькому районі на 2018-2022 роки