Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 15:41

Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Жителів Тернопільщини запрошують до участі в Міжнародному конкурсі наукових і творчих робіт про Голодомор

19.09.2017 | 16:14

Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури».

more...

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн. грн.

19.09.2017 | 16:03

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн. грн., дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду. «Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення. І ми очікуємо на якнайшвидше прийняття документа»,  - сказав Володимир Гройсман.

Із презентацію, з якою Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив на засіданні Уряду можна ознайомитися за посиланням:      http://www.kmu.gov.ua/document/250273446/Budget_2018.pdf 

more...

Ближче до людей – принцип роботи Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

19.09.2017 | 10:47

Одним із основних завдань Пенсійного фонду України є покращення обслуговування громадян, в тому числі наближення усіх послуг до місця проживання людей. Саме тому між Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області та Великогаївською і Байковецькою об’єднаними територіальними громадами проводиться тісна співпраця, в рамках якої створено віддалені робочі місця де надаються послуги. 15 вересня у селі Скоморохи, що належить Великогаївській ОТГ, виїзний прийом провела начальник об’єднаного управління Тетяна Глух та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Ірина Лебідь.

 

more...

Зустріч із громадською організацією – «Тернопільська Обласна Асоціація Жінок»

19.09.2017 | 10:41

З ініціативи Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відбулась зустріч із представниками громадської організації «Тернопільська Обласна Асоціація Жінок». Тернопільська обласна Асоціація Жінок створена ще 18.11.1998 року, головною метою діяльності якої є об’єднання зусиль на захист законних прав і свобод жінки, сім’ї, дитини; підвищення статусу жінки, її роль і місце у громадському і політичному житті країни. Організацію представила її голова –Галина Решетник. «Пенсійне забезпечення жінок», - такою була тема зустрічі, яку відкрила і провела начальник об’єднаного управління Тетяна Глух в теплій та дружній атмосфері. Вона наголосила, що такі зустрічі є одним із шляхів інформаційно-роз’яснювальної роботи, головним завданням яких є ознайомлення населення із пенсійним забезпеченням та змінами в пенсійному законодавстві.

more...

Держенергоефективностівітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

18.09.2017 | 14:58

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/143072/00.jpg15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

Це допоможе збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів банку та розширити географію партнерської мережі, а також підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.

more...

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

18.09.2017 | 14:48

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/143070/0.jpg«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

more...

Відбулася щотижнева нарада з питань оперативної роботи.

18.09.2017 | 14:41

Відбулася щотижнева нарада з питань оперативної роботи, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач.  Керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, установ району прозвітували з проблемних питань  галузей, окреслили плани на найближчий час.Основна увага зверталася на стан забезпечення  земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей, пожежної безпеки навчальних закладів, дотримання виконавської дисципліни. За результатами наради першим заступником голови  райдержадміністрації надано ряд доручень. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, керуючийсправами районної ради  Богдан Ящик.

more...

Участь у відеонараді.

18.09.2017 | 12:43

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач взяв участь у відео-нараді, яку провів з керівниками районів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Мова йшла про стан ремонту автомобільних доріг;  про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей; про розвиток фізичної культури і спорту. За результатами наради  керівникам відділів РДА та районних виконавчих структур дано відповідні доручення. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Галайко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, заступник Байковецького сільського голови Віктор Пулька, заступник Великогаївського голови Галина Кравчинюк, керівники відділів райдержадміністрації, районних виконавчих структур.

 

more...

Реалізація пріоритетного напрямку розвитку закладів охорони здоров’я первинної ланки медико-санітарної допомоги

18.09.2017 | 11:50

В районі розпочато реалізацію пріоритетного напрямку розвитку закладів охорони здоров’я  первинної ланки медико-санітарної допомоги (ФАПів, АЗПСМ). За сприяння голови районної державної адміністрації Олександра Похилого, голови районної ради Андрія Галайка виділено кошти на придбання окремого медичного оснащення. Керівники району  подякували медичним працівникам за віддану працю, належне медичне обслуговування, медичну допомогу мешканцям краю та вручили медтехніку (глюкометри, тест-смужки, тарифікатори, тонометри, ростоміри, ваги, ін..) кожному медичному закладу.

more...

Нагородили кращих рятівників (фото)

18.09.2017 | 08:55

15 вересня з нагоди професійного свята Дня рятівника голова районної державної адміністрації Олександр Похилий та голова районної ради Андрій Галайко привітали працівників рятувальної служби та вручили грамоти кращим рятівникам району.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації