Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

17.07.2018 | 08:15
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС

19.07.2018 | 10:05

 Президент Петро Порошенко повідомив, що у розвиток домовленостей на Саміті Україна-ЄС посли держав-членів ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

more...

Робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації

19.07.2018 | 09:57

 Сьогодні, 19 липня, під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Чайчук та за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, голови Заводської селищної ради Людмили Павлінської та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації...

more...

Затверджено показник середньої заробітної плати за травень 2018 року

19.07.2018 | 08:15

 Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в сумі 7 769 гривень 16 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2018 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

more...

Крок у майбутнє для дітей України

18.07.2018 | 18:25

 «Кожна дитина заслуговує на краще майбутнє»,  - каже канадійка  українського походження Руслана Вжесневська, яка є президентом та засновником Міжнародного благодійного фонду «HELP US HELP THE CHILDREN» (HUHTC) та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління», яка пішою ходою з Києва до Ворохти 650 км відправилась, щоб відзначити 25 років благодійних ініціатив організації в Україні та підвищення обізнаності про сучасні проблеми, що стоять перед сиротами в інтернатній системі.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян у селі Пробіжна

18.07.2018 | 15:47

 Сьогодні  голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук  провела виїзний прийом громадян у Пробіжнянській сільській раді.
Мета зустрічі  поспілкуватися з громадою, почути про існуючі проблеми  та пошукати можливі шляхи їх вирішення.

more...

Охорона праці під час проведення жнив.

18.07.2018 | 14:10

 На підприємствах  району наближається пора  збору врожаю зернових культур, тому найбільш травмонебезпечним періодом є проведення зернозбиральних робіт.

Перед початком збиральних робіт керівники підприємств, фермери повинні  провести організаційно-профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.

more...

Відеонарада по реалізації в загальноосвітніх середніх школах проекту «Нова українська школа»

18.07.2018 | 11:26

 Сьогодні, 18 липня, відбулась відеонарада під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика у якій від району взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Ізвєкова, представники відділу освіти райдержадміністрації, міської ради та об’єднаних територіальних громад.

more...

Оздоровлення дітей учасників АТО

18.07.2018 | 10:17

 18 липня  Чортківський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді посприяв у  відправленні  на  відпочинок та оздоровлення  двох дітей учасників антитерористичної операції в дитячий заклад  санаторного типу «Ювілейний»  села Красне Скадовського району  Херсонської області.

more...

Основні документи, що підтверджують трудовий стаж.

18.07.2018 | 09:15

 Які документи потрібно для підтвердження трудового стажу?

 

more...

Глава Уряду наполягає на якнайшвидшому старті роботи Антикорупційного суду

18.07.2018 | 08:47

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на якнайшвидшому старті роботи Вищого антикорупційного суду і вирішенні в місячний термін всіх побутових питань, передусім розміщення суду та апеляційної палати.
Про це Глава Уряду сказав під час наради з питань проведення першочергових заходів, необхідних для забезпечення діяльності Вищого антикорупційного суду.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема