Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

19.09.2017 | 15:58

   19 вересня голова райдержадміністрації Михайло Сташків  провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чортківській районній державній адміністрації. Порядок денний включав наступні питання:  епізоотична ситуація щодо сказу та методи його профілактики на території Чортківського району.

more...

З робочою поїздкою у населені пункти району

19.09.2017 | 14:46

 Керівництво Чортківського району продовжує огляд об’єктів, фінансування яких здійснюється у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та співфінансування районної ради. З черговим робочим візитом 14 вересня голова  районної державної адміністрації Михайло Сташків разом з народним депутатом України Олегом Барною відвідали села  Коцюбинчики, Кривеньке, Свидова та Біла. На огляді об'єктів також були присутні депутат обласної ради Василь Градовий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька, помічник народного депутата України Ігор Красовський. Традиційно метою поїздки - аналіз використання зазначених коштів та якість виконання ремонтних робіт по реалізації енергозберігаючих проектів в даних населених пунктах району.

more...

19 вересня - Міжнародний день захисту прав дітей

19.09.2017 | 10:28

 19 вересня - Міжнародний день захисту прав дітей, який відзначається в Україні згідно Конвенції ООН  від 20 листопада 1989 року, що набула чинності для України 27 вересня 1991 року.
         

more...

Презентація проекту Державного бюджету на 2018 рік

19.09.2017 | 08:35

15 вересня, Кабінет Міністрів України ухвалив проект Державного бюджету на 2018 рік.
Із презентацію, з якою Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив на засіданні Уряду можна ознайомитися за посиланням:  http://www.kmu.gov.ua/document/250273446/Budget_2018.pdf

more...

Відбулася розширена нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Сташківа

18.09.2017 | 16:42

 18 вересня у малому залі засідань адмінбудинку відбулася чергова розширена нарада під головування голови районної державної адміністрації Михайла Сташківа з керівниками структурних підрозділів, апарату, відділів та управлінь райдержадміністрації, установ та організацій, на якій розглянуто ряд важливих для району питань. Участь у нараді взяли: голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної державної адміністрації Іван Віват, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник.

more...

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

18.09.2017 | 14:08

 15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

more...

У Чорткові відбулося свято замку (фото)

18.09.2017 | 12:15

 У неділю, 17 вересня, Чортків відзначав «Свято замку». Все дійство проходило в етнографічному стилі. Власне, цього року «Свята замків» відбуваються у тематичних стилях, що вже також встигло стати своєрідною родзинкою.
Даний захід організовувала Чортківська міська рада за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

18.09.2017 | 11:34

 «Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.
 

more...

Актуальні питання обговорено в ході відеонаради із головами райдержадміністрацій

18.09.2017 | 10:35

 Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у черговій відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. Від району до роботи долучилися голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ, представники об`єднаних територіальних громад району та інші зацікавлені особи. На порядок денний винесено наступні питання:  про стан ремонту автомобільних доріг у області; про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей в області; про розвиток фізичної культури і спорту в області.

more...

Заборонені предмети не потрапили до ув’язнених Чортківської установи виконання покарань (№ 26)

18.09.2017 | 09:10

 Бажання громадян любою ціною передати для своїх рідних, близьких та друзів  заборонені предмети набирає нових обертів. Збираючи посилки для осіб взятих під варту та засуджених, вони разом із продуктами харчування  намагаються із хитрощами  передати речі які є забороненими.            
            

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема