Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.04.2019 | 16:56

 24 квітня (середа) 2019 року у Чорткові по вул. Шевченка біля пам`ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи відбудеться поминальна панахида з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС. Початок – о 12.00 год.

25 квітня (четвер) 2019 року о 10.00 годині у районному комунальному будинок культури ім. Катерини Рубчакової відбудеться благодійна акція «Подаруй дитині радість Великодня», спрямована на підтримку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.                                                                         Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі Великоднього кошика.

11 травня (субота) 2019 року об 11.00 годині у районному комунальному будинку культури ім. Катерини Рубчакової, в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви відбудеться ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи».

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

18.04.2019 | 09:52

 

 За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

more...

УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

18.04.2019 | 08:43

 

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.

more...

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

18.04.2019 | 08:12

 

 На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

more...

Із засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

17.04.2019 | 14:13

 

 Сьогодні в приміщенні адмінбудинку під керівництвом голови комісії Степанії Рудик за участі голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, голови районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, заступника голови районної ради Петра Пушкаря та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. На порядку денному було розглянуто наступний перелік питань:

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів районну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

17.04.2019 | 11:16

 

 Сьогодні, 17 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів. Участь у засіданні взяли представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Чортківського управління ГУ ДФС у Тернопільській області, Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Порядок звернення суду України із судовим дорученням у адміністративній справі про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави

17.04.2019 | 09:36

 

 Іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи, іноземні держави (їх органи та посадові особи) та міжнародні організації (далі - іноземні особи) мають право звертатися до судів України для захисту своїх прав, свобод чи інтересів. Іноземні особи мають процесуальні права та обов’язки нарівні з фізичними і юридичними особами України, крім випадків, передбачених Конституцією України та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

17.04.2019 | 08:35

 

 Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!
                                                                                                                          Микола Гнатюк

more...

Зустріч із представниками іудейської релігійної громади Буковини

17.04.2019 | 08:20

 

 Днями голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Юриком та міським головою Володимиром Шматьком зустрілися в райдержадміністрації із представниками іудейської релігійної громади Буковини.

more...

Засідав оргкомітет з питань відзначення 100 – річчя Чортківської офензиви та подій Української революції 1917-1921 рр.

16.04.2019 | 15:21

 

 У червні 2019 року виповнюється 100 років подіям, які історично вплинув на хід української історії, тому сьогодні, в черговий раз, відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 100 – річчя подій наступальної військової операції Української Галицької Армії – Чортківська офензива, яке провів заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик, за участі народного депутата України Олега Барни, заступника голови облдержадміністрації Світлани Беспоповцевої, голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, міського голови Володимира Шматька, заступника начальника управління – начальника відділу охорони культурної спадщини облдержадміністрації Світлани Байталюк, начальника відділу сім`ї та молоді облдержадміністрації Ігоря Чорного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкаря, заступника міського голови Романа Тимофія, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевих краєзнавців та інших запрошених членів оргкомітету.

more...

Відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник

16.04.2019 | 14:31

 

 Сьогодні, 16 квітня,  відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. На нараді були присутні керівники та працівники відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному було підсумовано діяльність  структурних підрозділів за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема