Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина»

14.09.2018 | 15:36

 14 вересня відбулося засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина» (14 жовтня), яке провела  голова райдержадміністрації Оксана Чайчук за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, депутата районної ради Євгена Шкабара де було напрацьовано основні напрямки роботи щодо підготовки програми заходу та обговорено ряд організаційних питань.

more...

Новонароджені вересневі малюки Чортківщини отримали допомогу від держави - «пакунок малюка»

14.09.2018 | 14:02

 Сьогодні голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук разом із заступником Йосифою Овод та начальником управління соціального захисту населення Володимиром Цвєтковим завітали до Тернопільської обласної дитячої лікарні для того, щоб вручити породіллям Чортківщини, а саме з села Пробіжна та міста Чорткова, додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Цей пакунок містить найнеобхідніші для малюка речі, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

more...

Перші "пакунки малюка" надійшли на Чортківщину

14.09.2018 | 10:40

 

 З вересня реалізовується в Україні проект відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”», який покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених в перші дні життя найнеобхіднішими і разом із тим високоякісними речами.
У рамках цього нині голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук разом із заступником голови Чортківської райдержадміністрації Йосифою Овод та начальником управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації Володимиром Цвєтковим отримали від голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни 10 «пакунків малюка», які отримають породіллі Чортківщини, що народили малюків у перші вересневі дні.

more...

13 вересня 2018 року в державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)» було проведено День відкритих дверей

14.09.2018 | 08:12

 В цей день до установи завітали заступник голови Чортківської РДА, голова спостережної комісії  Йосифа Овод, секретар спостережної комісії при Чортківській РДА Євгенія Деренюк,  головний спеціаліст  відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, апарату райдержадміністрації Сергій Якимишин,  голова Чортківської районної організації товариства Червоного Хреста   Ірина Соляник.

more...

Уряд розпочав виплату зекономлених взимку субсидій

13.09.2018 | 14:55

 Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.
Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій області.

more...

Тернопільщина входить до п'ятірки лідерів щодо використання державних коштів на ремонт доріг, - Славомір Новак

13.09.2018 | 12:56

 Потреба у ремонті обходу Тернополя Р-41 від Білої в напрямку ТРЦ "Подоляни" була давно. Адже саме цей об'їзд дозволить зменшити транспортний потік великогабаритних автомобілів через місто Тернопіль і з' єднає дві головні магістралі М-19 та М-09.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у відео-нараді з питань організації надання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”

13.09.2018 | 11:50

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у відео-нараді, яку провела заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева з питань організації надання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”. Присутніми були начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Володимир Цвєтков, завідувач акушерського відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради Михайло Худзік, директор Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенія Деренюк.

more...

На Тернопільщині відбудеться Х Всеукраїнська проща військовослужбовців до Зарваниці (програма)

13.09.2018 | 11:02

 «Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці. Відбудеться уже Х ювілейна Всеукраїнська проща військових 22-23 вересня у Марійському духовному центрі. Про те, як відбуватиметься захід та хто візьме у ньому участь, обговорили під час засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика.

more...

Під час відеонаради обговорили питання сплати за оренду землі підприємствами лісового господарства області

13.09.2018 | 10:40

 Сьогодні відбулась відеонарада під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса у якій взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, директор ДП «Чортківське лісове господарство» Василь Фреяк, начальник Чортківської ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільської області Руслан Цвігун, представники об’єднаних територіальних громад.

more...

Вже понад 500 ЕСКО-тендерів оголошено через Систему «PROZORRO»

12.09.2018 | 16:28

 Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України.
За результатами проведених закупівель успішно укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180 млн гривень.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема