Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

т

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: 25% енергії з відновлюваних джерел до 2035 року – нова ціль України відповідно до Енергетичної стратегії

18.09.2017 | 12:36

 Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського.

more...

Степан Барна ознайомився із роботами у парку "Соснина"

18.09.2017 | 12:19

 У парку «Соснина» тривають роботи із поліпшення технічного стану і благоустрою ставу. Кошти на реалізацію проекту – субвенція з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних громад. Із результатами проведених робіт ознайомився голова облдержадміністрації Степан Барна. 

more...

У Антонівцях триває підготовка до відзначення 75-ої річниці УПА

18.09.2017 | 12:09

 В рамках візиту на Шумщину очільник області Степан Барна побував у селі Антонівці, де триває підготовка до відзначення 75-ої річниці створення УПА.

more...

Шумська ЦРЛ отримала автомобіль марки CITROEN

15.09.2017 | 11:38

 Шумська центральна районна лікарня функціонувала і далі функціонуватиме. У цьому запевнив працівників заклкду голова облдержадміністрації під час робочого візиту у Шумськ. Степан Барна ознайомився із матеріально-лікувальною базою та вручив заступнику головного лікаря Людмилі Зінько ключі від вантажного фургона «Швидка допомога» марки CITROEN C5.

more...

Нарада із представниками КП ТОР ТМ «Тернопільтеплокомуненерго»

13.09.2017 | 16:06

 Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма провів нараду із представниками КП ТОР ТМ «Тернопільтеплокомуненерго» та керівниками установ, організацій, які споживають теплову енергію, що постачає котельня по вул. Українська 38а.

more...

Основні норми добросусідства згідно земельного законодавства України

13.09.2017 | 09:32

          Чинне  законодавство України чітко регулює права і обов’язки власника землі не лише щодо держави, але й стосовно сусідів. Дані норми визначаються Земельним кодексом України та називаються  добросусідство.

more...

Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

13.09.2017 | 09:00

       Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

more...

Робоча зустріч з приводу розірвання договору оренди цілісного Майнового комплексу котельні по вул. Українська 38

11.09.2017 | 16:35

  У кінці серпня до районної ради надійшло звернення  ТзОВ «Тепловик-2» про розірвання договору оренди цілісного Майнового комплексу котельні по вул. Українська 38. З цього приводу 8.09.2017 року відбулася робоча зустріч керівників району та міста із представниками управління житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації, «Тернопільтеплокомуненерго», ТзОВ «Тепловик-2».

more...

Хто встановлює пільги на оформлення біометричних паспортів

11.09.2017 | 08:18

         У листопаді  2016 року відбулися зміни у законодавстві, що регулює надання громадянам послуг державою. Зокрема, запроваджено оплату адміністративного збору при наданні адмінпослуг, до яких також належить оформлення біометричних документів. Зважаючи на це, змінилася і система надання пільг на їхню оплату. В рамках процесів децентралізації пільги тепер встановлюють місцеві громади, до бюджетів яких і надходять кошти від оплати вартості адміністративних послуг.

more...

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

08.09.2017 | 11:12

 6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік