Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю

23.02.2018 | 12:48

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

«Ми все будемо робити для того, щоб у нас для молодих вчених, якщо вони мають талант, хист і нестримне бажання займатися наукою, створити максимальні умови. В жодному разі не можна допустити, щоб вчені вимушені були покидати Україну», - наголосив Глава держави. Він додав, що жодним чином не заперечує можливість виїзду та навчання студентів за кордоном і розуміє переваги братніх університетів та української вищої школи. «І щоб вони гарантовано поверталися додому», - зазначив Президент. Він зауважив, що за статистикою, раніше, коли направляли студентів вчитися за кордон значна частина залишалася працювати там.

more...

Спілкуванняу форматі «World Cafe» у Тернополі об’єднало владу, бізнес та експертів (фото)

23.02.2018 | 12:44

Обговорення на тему як наростити інвестиції в економіку Тернопільщини у форматі «World Cafe» – це достатньо цікава ініціатива проекту «U-LEAD з Європою» для Тернопільської області, адже сама мета заходу говорить про покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей нашого бізнесу. А це, відповідно, є достатньо серйозними складовими розвитку нашого краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття заходу.

more...

У ході зустрічі йшлося про діяльність сільськогосподарських підприємств на території району

23.02.2018 | 09:05

Вчора в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася робоча зустріч з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимиром Оружим,  керівником підрозділу кластеру «Карпати» Іваном Андрусяком та керівником фермерського господарства «Обрій» Ярославом Боднарчуком.

     

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді

23.02.2018 | 08:43

22 лютого голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь  в обласній відеонараді  при заступникові голови обласної державної адміністрації з питань формування спроможної мережі лікувально-профілактичних закладів первинної медико-санітарної допомоги.

      Це питання після відеонаради обговорено на районному рівні та накреслено напрямки реалізації завдань за участі голови районної ради Ірини Баран, першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького, головного лікаря комунального закладу Підгаєцької районної ради «Підгаєцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

more...

У с.Новосілка реалізовано інвестиційний проект «Енергоефективний проект розвитку: капітальний ремонт Новосілківського будинку культури" (фото)

22.02.2018 | 16:37

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, голова районної ради  Ірина Баран разом з керівником підрядної організації Олегом Федорчаком побували у сільському будинку культури  с.Новосілка Підгаєцького району,  де разом з сільським головою Ганною Кардаш та директором будинку культури Романом Жирським ознайомилися як реалізовано інвестиційний проект «Енергоефективний проект розвитку: капітальний ремонт Новосілківського будинку культури у с.Новосілка по вул. Центральна Підгаєцького району».

     

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

22.02.2018 | 13:43

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону.

21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...

Комісія призначила державну соціальну допомогу та субсидії на житлово-комунальні послуги 105 громадянам

22.02.2018 | 09:41

Нещодавно в управлінні соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій при Підгаєцькій районній державній адміністрації.

       

more...

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій

22.02.2018 | 08:52

Уряд розширив перелік робітничих професій, підготовка за якими здійснюється за державний кошт. Перелік професій доповнено шістьма позиціями: зварник; машиніст дорожньо-будівельних машин; монтажник систем утеплення будівель; слюсар з механоскладальних робіт; слюсар-інстументальник; слюсар-ремонтник. Рішення уряду дозволить забезпечити підготовку спеціалістів робітничих професій, які в дефіциті на ринку праці в Україні.

more...

Усі школярі навчатимуться в інтерактивних класах

22.02.2018 | 08:47

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу. 

more...

Змагання з шашок «Диво шашки» серед учнівської молоді

21.02.2018 | 16:30

Сьогодні у приміщенні Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися районні змагання з шашок «Диво шашки» серед учнівської молоді. 

     Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, організація активного дозвілля школярів, підвищення майстерності шашкістів, визначення кращих шкільних команд, обдарованих дітей,  юних шашкістів у районі та відбір кращих спортсменів, учнівських команд для участі в обласних та інших за рівнем змаганнях.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому