Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн грн

19.09.2017 | 08:52

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн грн, дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду.

          «Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення. І ми очікуємо на якнайшвидше прийняття документа»,  - сказав Володимир Гройсман.     

 

more...

В райдержадміністрації відбулася чергова щотижнева оперативна нарада

18.09.2017 | 14:37

Голова  Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька провела чергову щотижневу оперативну нараду, в ході якої розглянуто ряд питань.  

         

more...

Алла Колодницька взяла участь вобласній відеонараді

18.09.2017 | 14:34

В кабінеті голови районної державної адміністрації за участі керівників районних виконавчих структур відбулася відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації.

         Питання для обговорення на нараді були: про стан ремонту автомобільних доріг у області;  про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей в області;  про розвиток фізичної культури і спорту в області;  різне.

       

more...

Сергій Савчук: 25% енергії з відновлюваних джерел до 2035 року – нова ціль України відповідно до Енергетичної стратегії

18.09.2017 | 11:25

Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського.

 

more...

До відома страхувальників та застрахованих осіб!

18.09.2017 | 11:16

Бережанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує, що у Фонді соціального страхування України працює «Гаряча лінія» за безкоштовним багатоканальним телефонним номером 0-800-501-892, по якому громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо покращення роботи Фонду, а також повідомити про можливі зловживання його посадовими особами. Для  мешканців усіх регіонів України дзвінки зі стаціонарних телефонів є безкоштовними.

    

more...

Участь у відкритті навчального семестру за проектом «Україна – Норвегія» У Тернопільському НЕУ

18.09.2017 | 10:47

15 вересня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька та делегація Підгаєцького району взяли участь у відкритті нового навчального семестру за проектом «Україна – Норвегія», що відбулося у Тернопільському національному економічному університеті, де вищий навчальний заклад мав честь прийняти у свою академічну спільноту військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей,       

        

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем рятівника

17.09.2017 | 08:00

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

           Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питагь загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

          

more...

Жителі Підгаєччини прощалися з загиблим Володимиром Карабою

15.09.2017 | 16:35

Жителі Підгаєччини прощалися з загиблим в ДТП жителем с.Угринів Підгаєцького району Володимирем Карабою, учасником бойових дій, який перебував на навчальних зборах резервістів.  На знак скорботи згідно з розпорядженням голови Підгаєцької районної державної адміністрації Алли Колодницької  15 вересня 2017 року в Підгаєцькому районі  оголошено Днем жалоби.     

       

more...

Відбулося друге засідання конкурсної комісії

15.09.2017 | 11:28

Під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Оксани Ковбасник  відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.08.2017 року №218-од  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади» відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» Підгаєцької районної державної адміністрації – головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Підгаєцької районної державної адміністрації.

           Комісія провела співбесіду з кандидатом на вакантну посаду, за результатами якої ухвалить відповідне рішення.

more...

Відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у місті Підгайці

15.09.2017 | 09:52

22 вересня 2017 року з 14.00 год. на площі міста Підгайці за участю в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Тетяни Вовк та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини Хондогій відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому