Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

 

Увага! Розшук!

19.07.2018 | 12:55
Тернопільським ВП ГУ Національної поліції в Тернопільські області розшукується громадянин Феськів Михайло Петрович, 14.05.1977 р.н., житель м. Тернопіль, вул. Л есі Українки, 11/64, за скоєння злочину передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство). Запобіжний захід – тримання під вартою. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 16:36

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

more...

Сприяння у виготовленні паспорта громадянина України для підоблікового неповнолітнього

16.08.2018 | 15:15

7 серпня 2018 року персоналом Підгаєцького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області організовано та проведено за участю працівників Підгаєцького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також завідувача Підгаєцького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області зустріч із сім`єю К. та її неповнолітнім сином Д., який засуджений до альтернативного виду покарання, не пов’язаного з позбавлення волі, та перебуває на обліку в Підгаєцькому районному секторі з питань пробації. Члени сім’я К. є внутрішньо переміщеними особами. 

      

more...

Відбулася нарада з питань роботи центру надання адміністративних послуг

16.08.2018 | 15:09

Про роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  йшлося на нараді при голові райдержадміністрації А.Колодницької за участю керівника апарату райдержадміністрації Ковбасник О.І.  та працівниками  центру надання адміністративних послуг.

more...

Триває підготовка до святкування 27-ї річниці незалежності України

16.08.2018 | 14:55

Заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський  провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці  незалежності України. Урочисті та культурно-мистецькі заходи розпочнуться у Підгайцях  на стадіоні «Нива»24 серпня о 16.00 год..

          

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 09:17

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

more...

Вступну кампанію до закладів профосвіти подовжено до 1 жовтня, - МОН

16.08.2018 | 09:07

До 1 жовтня заклади профосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був надісланий департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації.

more...

У Зарваниці готуються до відкриття унікальної культової споруди «Українського Єрусалима»

16.08.2018 | 09:02

Унікальний комплекс «Український Єрусалим» – це копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. Серед них Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата.

Усе місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалима. Але основним об’єктом усього комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути.

more...

Триває підготовка проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва

15.08.2018 | 16:50

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, начальником відділу економіки управління агропромислового, економічного розвитку та з питань державної реєстрації РДА Галиною Бордун.

        У ході наради обговорювалися питання та давалися окремі доручення щодо погодження проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва в Підгаєцькому районі на 2019-2020.

     

more...

Сплата податку на нерухомість

15.08.2018 | 14:04

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (підпункт 266.1.1 пункту 266.2 статті 266 ПК України).

Суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначають для фізичних осіб -податківці за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості (підпункт 266.7.1 пункту 266.7 статті 266).

more...

Обговорено хід реконструкції приміщень райлікарні

15.08.2018 | 12:22

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду з головним лікарем Підгаєцької районної комунальної лікарні Ігорем Кушнірем. Питанням розгляду на нараді був хід реконструкції приміщень райлікарні.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому