Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/invest2018.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

17-19 травня у Підгаєцькому районі оголошено Днями жалоби

17.05.2018 | 12:15

У зв’язку із загибеллю  15 травня 2018  року при обстрілі спостережного поста в районі с.Катеринівка Кураша Івана Івановича,  уродженця с.Литвинів Підгаєцького району 17-19  травня   2018 року розпорядженням голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  у   Підгаєцькому    районі    оголошено  Днями  жалоби.

    

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

20 травня Україна вшановує 80-і роковини Великого терору масових політичних репресій

20.05.2018 | 08:00

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

more...

нарада з питань земельних відносин

18.05.2018 | 15:44

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького, керівника апарату районної державної адміністрації Оксани Ковбасник, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира Оружого, начальника Відділу Держгеокадастру в Підгаєцькому районі Юрія Білика провела нараду з питань земельних відносин.

             

more...

Звернення голови Тернопільської облдержадміністрації стосовно 74-ї річниці геноциду кримськотатарського народу

18.05.2018 | 12:54

Сьогодні, 18 травня, весь світ вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Ми, українці, розділяємо біль пережитої трагедії кримських татар й ніколи не забудемо того цинічного злочину, вчиненого керівниками тодішнього тоталітарного режиму.

more...

Реформа сільської медицини – це не косметичний ремонт амбулаторій, а нова якість медичних послуг, - Геннадій Зубко

17.05.2018 | 15:45

Впроваджуючи реформу первинної медицини в сільській місцевості ми повинні в першу чергу говорити про особливості України. А це – велика кількість людей, що проживає у сільській місцевості - 33%. Якщо говорити про будь-яку європейську країну, то наприклад, в Німеччині – 5-7% сільського населення. Тому, наше головне завдання - наблизити медичну послугу до людей, які там проживають. Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

Економічні реформи дають можливість акумулювати ресурс зростання, а не запозичень, – Володимир Гройсман

17.05.2018 | 15:43

Економічні та соціальні реформи, які наразі проводить Уряд, дозволяють акумулювати ресурс економічного зростання, можливостей економіки, а не ресурс запозичень, які формують боргове навантаження на бюджет. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виїзного засідання колегії Міністерства соціальної політики України, яке сьогодні проходить у Харкові за участі представників регіональних органів Мінсоцполітики, обласних та районних адміністрацій об’єднаних громад.

more...

У ході зустрічі йшлося про залучення громадян на строкову та контрактну службу у Державній прикордонній службі України

17.05.2018 | 15:37

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася робоча зустріч з начальником групи з добору в Тернопільській області окремого регіонального центру комплектування  Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Іваном Романюком. Спілкувалися щодо особливостей служби прикордонників, про проведення заходів інформаційного та патріотичного змісту  серед молоді  з метою сприяння  набору у прикордонну службу. 

                

more...

На нараді обговорили забезпечення співфінансування другого етапу енергоефективного проекту розвитку по Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (утеплення фасаду)

17.05.2018 | 14:21

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької за участі голови районної ради Ірини Баран відбулась робоча нарада з першим заступником голови районної державної адміністрації Керницьким І.П., , начальником фінансового управління Полячук О.Б.., головою Завалівської сільської ради Цюрпітою В.В., директором Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Корбою О.С., депутатом Завалівської сільської ради Теліщук Г.В., головним спеціалістом  відділу економіки райдержадміністрації Бойко Т.Б. щодо забезпечення співфінансування  другого етапу енергоефективного проекту розвитку по Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (утеплення фасаду), що буде фінансуватись з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

more...

Голова Держенергоефективності презентував мерам міст та громадам перспективні проекти з енергоефективності, які зацікавлять інвесторів та активізують місцевий бізнес

17.05.2018 | 14:07

На відкритті семінару для мерів міст спільно із Президентом Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів» (http://mayorsclub.org.ua) Володимиром Удовиченком та Першим віце-президентом Олександром МазурчакомГолова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

 

more...

Про хід проведення весняно – польових робіт в господарствах району

17.05.2018 | 12:08

На даний період   сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють діяльність на території району посіяно 10639 га ярих, що становить 87 відсотків до прогнозованих посівних площ всіх ярих культур.  

more...

17-19 травня у Підгаєцькому районі оголошено Днями жалоби

17.05.2018 | 09:23

У зв’язку із загибеллю  15 травня 2018  року при обстрілі спостережного поста в районі с.Катеринівка Кураша Івана Івановича,  уродженця с.Литвинів Підгаєцького району 17-19  травня   2018 року розпорядженням голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  у    Підгаєцькому    районі    оголошено  Днями  жалоби.

       На знак скорботи  за загиблим   на  адміністративних будівлях  органів  місцевого самоврядування, підприємств,  установ  та організацій,  незалежно від форм власності, що знаходяться на території Підгаєцького району, у Дні  жалоби  приспущено Державний прапор України із пов’язаною траурною стрічкою, скасовано у ці дні   проведення розважально-концертних заходів.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому