Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

"Європейський План для України" - вже реальність, - литовські парламентарі

03.11.2017 | 10:59

"Європейський План для України", тобто план фінансової допомоги та інвестицій в Україну з боку Європейського Союзу, вже став одним з пріоритетів порядку денного ЄС і набуває реальних обрисів. Про це заявив голова комітету з питань національної безпеки і оборони Сеймасу Литовської Республіки Вітаутас Бакас під час зустрічі з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе.

more...

На Тернопільщині зібрали вже майже мільйон тонн цукрових буряків

03.11.2017 | 10:52

Цього року в області працюють чотири цукрових заводи – Хоростківський, Козівський, Збаразький та Чортківський. Перероблятимуть вони буряки ще до грудня, адже не всі сільськогосподарські підприємства встигають зібрати урожай.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, цукрові буряки в області вже викопані на площі понад 16 тисяч гектарів або 57% до посіяних площ, накопано майже 900 тисяч тонн буряків. А це майже вдвічі більше, ніж торік.

more...

У Тернополі триває Всеукраїнський турнір юних хіміків

02.11.2017 | 16:01

У Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка з 29 жовтня до 3 листопада триватиме XXV фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків, метою якого є не лише пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, а й заохочення її до вибору майбутнього фаху.

Організували турнір  спільно Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

more...

Уляна Супрун: У Тернополі створять центр підготовки спеціалістів екстреної медичної допомоги (вiдео)

02.11.2017 | 14:45

Міністерство охорони здоров’я України співпрацює з Тернопільським державним медичним університетом у тому напрямі, щоб Тернопіль став центром підготовки професіоналів, які працюють в екстреній медичній допомозі. Це навчання для диспетчерів, для водіїв, для екстрених медичних техніків, навчання для фельдшерів, парамедиків і для лікарів, які будуть в бригадах, і які працюватимуть у відділеннях екстреної допомоги. Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун під час робочої поїздки до Тернопільської області.

more...

Степан Барна: Відкриття оперативно-диспетчерської служби – це перший крок у напрямі телемедицини

02.11.2017 | 12:52

На Тернопільщині в системі екстреної медичної допомоги залучено 1400 працівників, а це 89 бригад, котрі одночасно можуть надавати медичну допомогу на території області. І саме тому, першочергове завдання – зрозуміти, що насправді відбувається з машинами швидкої допомоги, як вони пересуваються і наскільки вчасно можуть надати медичну послугу. Над цим тепер працюємо і вдосконалюємося. На цьому під час відкриття нової оперативно-диспетчерської служби на базі швидкої, розробником якої є місцева компанія ТОВ «Протекшн-груп», акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

more...

Уляна Супрун: Тернопільщина може стати центром нової організації екстреної медичної допомоги (вiдео)

02.11.2017 | 12:42
1 листопада у Тернополі, а через місяць уже по всій Тернопільській області запускається нова диспетчерська система швидкої допомоги, яка покликана якісніше та оперативніше реагувати на виклики пацієнтів. Бо саме це найважливіша частина цілого ланцюга екстреної медичної допомоги, адже від першого виклику на 103 залежить дуже багато. На цьому наголосила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун під час відкриття оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що на вул. Рєпіна, 11 у Тернополі. more...

У Мінагрополітики обговорили шляхи поглиблення співпраці в агрогалузі з європейськими колегами

02.11.2017 | 10:02

Сьогодні Україна та Європейський Союз мають значні результати співпраці в багатьох секторах економіки. Тому наші сторони зацікавлені і надалі у поглибленні ділових відносин та створені нових спільних проектів в агросекторі.
Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час робочої зустрічі з Генеральним секретарем асоціації фермерів ЄС «Copa-Cogeca»  Пекка Песонен.

more...

Команда тернопільських плавців – чемпіон України з акватлону

02.11.2017 | 09:55

Впродовж двох днів у Трускавці на Львівщині тривав чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону (різновид змагань з морських багатоборств, в які входить плавання та біг) серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи (10-13 років). Паралельно з чемпіонатом України відбулися Всеукраїнські змагання «Золота Осінь» з цього ж виду спорту серед юнаків та дівчат старшої (16-18 років) і середньої (13-15 років) вікових груп та першість Львівської області серед дітей 2008-2009 років народження.
У змаганнях узяли участь збірні команди з міста Києва, Львівської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської, Херсонської, Чернігівської, Одеської та Дніпровської областей України.

more...

На Тернопільщині на базі екстреної меддопомоги відкрили оперативно-диспетчерську службу (фото)

01.11.2017 | 18:45

У Тернополі на базі центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулося відкриття оперативно-диспетчерської служби та підключення її до телекомунікаційної мережі загального користування міста.  Участь у відкритті даної служби взяли в. о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук. За її словами, створення оперативно-диспетчерської служби дозволить доступно, безоплатно, своєчасно та якісно надавати екстрену швидку медичну допомогу жителям області.

more...

На Тернопільщині відбувся мітинг-реквієм з нагоди 99-ої річниці утворення ЗУНР (фото)

01.11.2017 | 18:36

99 років тому, 1 листопада, відбувся історичний перелом і неймовірна, на той час, спроба відновити українську державність. Багато українців тоді, так як і на початку 90-их, сподівалися отримати свою незалежність і соборність непереборним бажанням і великою силою волі. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час мітингу-реквієм, який традиційно відбувся у Тернополі на могилі Січових стрільців 1 листопада.

more...
Усього: 15678
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg