Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Визначено переможців конкурсу ,,7 чудес Тернопілля”

26.09.2018 | 17:37

На Тернопільщині підбили підсумки щорічного обласного конкурс ,,7 чудес Тернопілля”, організованого відділом туризму обласної державної адміністрації. Конкурс проводився, щоб виявити й популяризувати визначні території, унікальні та цікаві історичні, природні, культурні, архітектурні об’єкти, розташовані на території області. Переможців оголосили під час урочистостей з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня туризму й Дня туризму в Україні.

more...

У Тернопільській облдержадміністрації відзначили кращих представників сфери туризму (фото)

26.09.2018 | 17:26

Покращення інфраструктури та якісні дороги — це базові речі для розвитку туризму області. Реалізацію таких заходів у країні передбачає політика Президента й Уряду. Про це наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик під час урочистого засідання з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня туризму й Дня туризму в Україні. У ньому взяли участь суб’єкти туристично-рекреаційної галузі області: представники туристичних підприємств, розважальних закладів, туроператори, працівники музеїв, представники закладів розміщення і харчування.

more...

Як розвивати інвестиційну привабливість Тернопільщини обговорили під час зустрічі з представниками «U-LEAD з Європою» (фото)

26.09.2018 | 15:11

Тернопільська область відкрита до співпраці та бере участь в багатьох ініціативах, спрямованих на популяризацію регіону, його економічний та інвестиційний розвиток. Про це зазначили представники Програми «U-LEAD з Європою» під час зустрічі з головою облдержадміністрації Степаном Барною та директором департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Галиною Воляник.

«У нас річний план роботи у Тернопільській області. Ми працюємо над тим, щоб готувати інвестиційні майданчики в регіоні та залучати інвесторів.

more...

Завдяки мовним квотам українські артисти отримали шанс себе реалізувати, — Андрій Підлужний (інтерв'ю)

26.09.2018 | 14:45

Попри основну свою творчу діяльність відомий тернополянин Андрій Підлужний сьогодні втілює у життя проекти важливого суспільного значення. Талановитий співак, лідер гурту «Нічлава», автор проникливих пісень, що торкаються глибини душі, займає активну життєву позицію. Про власне бачення побудови успішної  сильної української держави, плани на майбутнє, а також про те, що вже реалізовується на даний час, Андрій Підлужний відверто розповідає в ексклюзивному інтерв’ю. 

more...

Тернопільщина підвищує конкурентоспроможність регіону завдяки польсько-українській співпраці (фото)

26.09.2018 | 13:44

В рамках проекту «Зростання конкурентоспроможності регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» у польській Агенції з розвитку підприємництва (PARP) триває спеціалізоване навчання для представників бізнесу та органів місцевого самоврядування. До обміну досвідом з української сторони долучився також заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Вонс.

more...

Підготовка до осінньо-зимового періоду - одне із питань на колегії ОДА (фото)

26.09.2018 | 11:50

Триває колегія обласної державної адміністрації. На порядку денному кілька важливих питань. Зокрема, щодо готовності житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та про підсумки літнього оздоровлення у 2018 році.

Голова ОДА Степан Барна акцентував увагу на освоєнні коштів по "теплих кредитах" та встановленні теплових лічильників.

more...

На Тернопільщині виготовляють на експорт оригінальні вироби зі скла (фото)

25.09.2018 | 16:56

Виготовлення на експорт в Італію заготовок під біжутерію, а також інших виробів з муранського скла успішно здійснює приватний підприємець у Кременці. В рамках робочої поїздки з процесом творіння оригінальних виробів ознайомився голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.
Як розповіла підприємець Інна Малісевич, свою діяльність вона розпочала ще сім років тому, а протягом наступних років офіційно взяла на роботу трьох працівників. Торік — ще шість.

more...

Жителів Тернопільщини інформували про важливість легального працевлаштування (фото)

25.09.2018 | 16:17

Захід під гаслом «Захисти себе – працюй легально» провели фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області разом із працівниками управління Держпраці та Головного управління ДФС у Тернопільській області в одному з найбільших торгових центрів міста Тернополя. Його мета — доступно поінформувати громадян про актуальну проблему сьогодення — легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка безпосередньо впливає на пенсійне забезпечення та наповнення бюджетів усіх рівнів.
У рамках заходу  працівникам в торговельних точках та перехожим пояснили про важливість укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці.

more...

Степан Барна оглянув будівництво спортивного ядра в Кременці (фото)

25.09.2018 | 15:53

Перебуваючи в робочій поїздці в Кременецькому районі, голова ОДА Степан Барна відвідав школу-інтернат І-ІІІ ст. в Кременці, де триває будівництво спортивного ядра. Даний проект, який фінансується із Державного фонду регіонального розвитку є масштабним та має велике значення для розвитку спортивної інфраструктури не лише району, а й області.

more...

Володимир Стахів: АПК — основа добробуту Тернопільської області (інтерв'ю)

25.09.2018 | 14:48

Кооперативний рух на Тернопільщині набирає все більше обертів, адже з кожним роком жителі області замість того, щоб їхати за кордон у пошуках кращої долі, залишаються та розвивають власний бізнес. Чим ще живе та як розвивається аграрний напрямок у регіоні — спеціально для AgroPortal.ua розповів виконувач обов’язків директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Володимир Стахів.

more...
Усього: 17482
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"