Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Тамара Соляник: Тернопільщина – сприятливий регіон для розвитку малого та середнього бізнесу

07.09.2017 | 15:31

Ті реформи, які відбуваються в країні, ще з більшою активністю здійснюються зараз у Тернопільській області. Для цього є ряд об’єктивних і суб’єктивних факторів, а також географічна локація області і досвід, який вона переймає від сусідніх країн-партнерів. Про це зазначила директор Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) Тамара Соляник у рамках відзначення на Тернопільщині Дня підприємця.

«Ми з великим задоволенням працюємо у Тернопільській області щодо розбудови ділового клімату для малого та середнього бізнесу.

more...

Школярі з Тернопілля вирушили на навчання у Польщу

07.09.2017 | 12:03

Група школярів Зборівщини 2 вересня вирушила на навчання у Республіку Польща. Шестеро учнів продовжуватимуть навчання у місті Любомєж. За сприяння Міжнародного Центру Впровадження Програм ЮНЕСКО молоді ініціативні українці безкоштовно здобуватимуть освіту за обраним профілем та одночасно займатиметься волонтерською діяльністю вказаної організації, як представники України.
Від’їзду делегації, а це більш як три десятки учнів з усієї України, передувала організаційна робота, згуртування групи, вивчення польської мови, ознайомлення з культурою та традиціями країни, яка приймає дітей.

more...

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

07.09.2017 | 11:34

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.
Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19). Відповідно до Закону виробники тепла з альтернативних джерел енергії отримають:

more...

На Тернопільщині — українсько-польський літературно-мистецький форум «Діалог двох культур»

07.09.2017 | 11:10

В обласному літературно-меморіальному музеї Юліуша Словацького у місті Кременець з 4 по 7 вересня відбувається великий літературно-мистецький захід «Діалог двох культур», що об’єднав у собі науково-практичну конференцію, літературні зустрічі, презентації видань, а також виставку та концертну програму.
На урочистому відкритті 4 вересня виступили: відомий український поет, критик, перекладач та громадський діяч Дмитро Павличко, академік НАН України, проф., директор інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України Микола Жулинський, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа.

more...

ЗМІ: Петро Порошенко сам купує зброю й передає її армії (інфографіка)

07.09.2017 | 10:42

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України. Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар'єв.
Так, ukrmilitary.com пише, що з початку російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій (до 2016 року оперативного командування «Південь» Сухопутних військ), інформує «Українська правда».

more...

«Невидимі» герої Тернопільщини: зв’язкова УПА Ганна Ковальчук-Лінько зі Збаража

07.09.2017 | 09:00

2017 рік у Тернопільській області проголошено Роком Української Повстанської Армії. За цей рік в області відновлюють пам’ятники, встановлюють меморіальні дошки, згадують та вшановують героїв національно-визвольного руху. Водночас, з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, яку на Тернопільщині будуть відзначати 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, розпочинаємо серію публікацій про «невидимих» героїв нашого краю. Ганна Ковальчук-Лінько народилася 2 березня 1924 року в селі Терпилівка Підволочиського району. Початкову школу закінчила в рідному селі. З 4 до 7 класу навчалася у Новому Селі. Сьогодні ж пані Ганна – жителька Збаража.

more...

На Тернопільщині відзначили кращих підприємців області (фото)

06.09.2017 | 17:25

З нагоди Дня підприємця на Тернопільщині кращих представників бізнесу області нагородили спільними грамотами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. Грамоти від очільників краю кращим підприємцям вручили Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак та заступник голови облради Любомир Крупа.

Цього року в області відзначили кращих бізнесменів, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, і працюють у галузі промисловості, а також в аграрному бізнесі.

more...

Голова Тернопільської ОДА бере участь в Економічному форумі у Польщі (фото)

06.09.2017 | 16:04

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна разом з делегацією від області долучився до триденного Економічного форуму, який розпочався 5 вересня у польському місті Криниця Здруй.
У перший день форуму відбулася пленарна сесія «Незавершена інтеграція – прагнення Європейських країн», спікерами якої стали Президент Польщі Анджей Дуда, Грузії – Георгій Маргвелашвілі та Македонії – Ґеорґе Іванов.
У рамках Форуму також відбулась панельна дискусія на тему «Польща – Україна. В пошуках нових моделей партнерства та співпраці».

more...

День підприємця на Тернопільщині відзначили у форматі бізнес-форуму (фото, відео)

06.09.2017 | 15:12

День підприємця на Тернопільщині вже традиційно святкують у форматі бізнес-форуму. Цьогоріч, як і у 2016 році, захід організовують спільно Тернопільська ОДА та Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). З професійним святом присутніх підприємців привітали Перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак та заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа. Також до привітань приєднався заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик. Він підкреслив, що майже 3 млрд. грн. було сплачено цього року до зведеного бюджету. Завдяки реформі децентралізації, 2/3 цієї суми залишилися в місцевих бюджетах.

more...

Іван Крисак: Наш обов’язок – сприяти підприємцям області у розвитку та рості

06.09.2017 | 14:19

Обласна адміністрація сьогодні як ніколи сприяє розвитку бізнесу в краї. Водночас, для цього роблять усе, щоб підприємці Тернопільщини ставали успішними, адже від їх успіху залежить й економічна ситуація області. На цьому наголосив Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак під час урочистостей з нагоди відзначення Дня підприємця.

«Завдяки бізнесу область сьогодні отримує чималі кошти до бюджетів різних рівнів. Тому, наш обов’язок зробити все, щоб підприємці працювали. Це завдяки їм ми сьогодні маємо чим платити зарплати вчителям та медикам, створюємо робочі місця. Так, що у цьому напрямі влада лише сприяє у розвитку мікробізнесу, малому, середньому та великому бізнесу», – зазначив Іван Крисак.

more...
Усього: 15326
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg