Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Вперше на Тернопільщині відбувається засідання комітету ВРУ з питань бюджету

16.03.2018 | 16:02

Розпочалася виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Це перше засідання такого рівня, що відбувається на Тернопільщині.

На порядку денному звучатиме кілька важливих для життєдіяльності області питань. Це наповнення місцевих бюджетів в умовах бюджетної децентралізації, розвиток транспортної інфраструктури, охорони здоров'я та зимових видів спорту.

more...

Президент Федерації Футболу України познайомився на Тернопільщині з маленькими футболістами (фото)

16.03.2018 | 13:08

Перебуваючи у робочій поїздці у Тернопільській області, Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко відвідав тренувальну базу ФК "Нива". Там він познайомився з маленькими футболістами із футбольної команди "Чемпіон" та подарував їм ігрові м'ячі.

Також спільно з головою облдержадміністрації Степаном Барною та головою ФФУ в області Тарасом Юриком побували в ігровому залі, у якому створені комфортні умови для тренувань, і оглянули реконструкцію басейну, який також буде пристосований для фізичних вправ спортсменів.

more...

У Тернопільській ОДА відбулася колегія житлово-комунального господарства та енергозбереження (фото)

16.03.2018 | 12:57

Колегія управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася 15 березня за участі заступників голів районних державних адміністрацій, що координують роботу галузі, голів міських, селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад та керівників житлово-комунальних підприємств.

more...

На Тернопільщину приїхав Комітет Верховної Ради України з питань бюджету (фото)

16.03.2018 | 12:32

Наразі представники Комітету спільно з очільниками області Степаном Барною та Віктором Овчаруком, а також з нардепами від Тернопільщини перебувають на підприємстві СЕ "Борднетце - Україна", що у Байківцях Тернопільського району.

Тут вони ознайомлюються з діяльністю та потужностями підприємства, яке спеціалізується на виробництві електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів.

more...

Громадський сектор Тернопільщини запрошують для участі у грантовому конкурсі «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

16.03.2018 | 12:23

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», оголошує спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі».

Метою конкурсу є посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

more...

Учасникiв Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора навчили як створити власний кооператив та фермерське господарство (фото)

16.03.2018 | 12:09

Семінар на тему «Створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу/фермерського господарства "з нуля"» відбувся для учасників Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора, а також зацікавлених суб’єктів господарювання: фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та осіб, що мають на меті започаткування власної справи.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації Галини Воляник, проведення таких навчальних заходів є дуже важливим, адже значно полегшує започаткування та розвиток підприємництва на Тернопільщині.

more...

Відомого українського поета, художника та громадського діяча Михайла Левицького привітали з ювілеєм (фото)

16.03.2018 | 11:51

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик разом із директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадимом Боярським привітали видатного українського поета, перекладача, художника, члена Національних спілки письменників України та спілки художників України, співзасновника першої в Україні крайової організації Народного Руху України Михайла Левицького із 70-тиріччям та передали йому подяку від голови ОДА Степана Барни.

more...

Нова українська школа - це якісна освіта за новими методиками (фото)

16.03.2018 | 11:07

Інший зміст освіти, методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. До неї уже 1 вересня 2018 року підуть всі першокласники. На запровадження сучасних технологій та створення новітнього освітнього середовища в початкових класах у Держбюджеті закладено майже 1 млрд грн. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час наради з керівниками територіальних департаментів, управлінь освіти і науки на Дніпропетровщині, де брала участь начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Студенти ТНПУ створюють серію 3D-моделей замків Тернопільщини (фото)

16.03.2018 | 10:40

Студенти фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету створюють серію 3D-моделей замків регіону. Нині вони спроектували та виготовили 4 макети замків. Крім того, студенти планують представити роботи на міжнародній виставці у Жешуві (Польща).

more...

До уваги жителів Тернопільщини! Штормове попередження про складні погодні умови!

16.03.2018 | 10:34

17-19 березня внаслідок впливу активних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови! Прохання до всіх жителів Тернопільської області бути максимально обережними та не вирушати без зайвих потреб у дорогу!

За повідомленням Українського Гідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів на території Тернопільського краю очікуються складні погодні умови

more...
Усього: 16408
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg