Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Іван Крисак: Аграрії повинні бути відповідальнішими та не забруднювати автошляхи (фото)

10.11.2017 | 18:40

Вирішення проблеми забруднення автошляхiв аграріями, які вивозять з полів цукрові буряки і як наслідок створюють аварійну ситуацію, шукали під час круглого столу перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, головний інженер служби автомобільних доріг Володимир Хімій, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Андрій Петрук, заступник начальника превентивної діяльності-начальник відділу груп реагування патрульної поліції ГУ НП в Тернопільській області Ігор Кучер.

Проблема забруднення доріг виникає під час збору урожаю, адже багато техніки працює безпосередньо у полях, після чого вивозять велику кількість ґрунту та бруду на автошляхи. Про те, що такі дії призводять до серйозних та небезпечних ситуацій для учасників дорожнього руху зазначив Іван Крисак.

more...

Голова ОДА оглянув хід виконання робіт із перекриття даху обласної наукової бібліотеки (фото)

10.11.2017 | 18:27

Уже традиційно у процесі виконання ремонтних робіт з реконструкції та будівництва об'єктів в області, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна особисто контролює хід їх виконання. Сьогодні, 10 листопада, він побував у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, де здійснюється перекриття даху і заміна вікон. У планах на 2018 рік – ще й облаштування фасаду.

У зв’язку з тим, що капітальний ремонт бібліотеки не проводився вже дуже давно, на проведення цих всіх робіт у 2017 році з обласного бюджету виділили 1 млн. 270 тис. грн. Сам проект будівельних робіт передбачає реставрацію фасадів пам’ятки з відтворенням втрачених декоративних архітектурних елементів оздоблення, а також ремонт балконів із заміною огорожі на автентичну. Ремонт даху передбачено виконати із збереженням існуючих конструктивів.

more...

Майже п’ять тисяч ділянок у власності учасників АТО на Тернопільщині

10.11.2017 | 13:30

На Тернопільщині  упродовж десяти місяців 2017 року учасники АТО оформили дозволи на розроблення проектів землеустрою на 1 703 земельні ділянки – державної  власності загальною площею 1 216 гектарів. Ділянки призначені для ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва.

Головним  управлінням  Держгеокадастру  у Тернопільській області передано у власність 2 072 ділянки площею 1 732 гектари. Найбільшу кількість земельних ділянок за цей період передали у власність військовим  на  території   Тернопільської міської ради (724 ділянки площею 44 га), Тернопільського (174 ділянки площею 45 га) та Борщівського (169 ділянок площею 157 га) районів Тернопільської області.

more...

Санаторно-курортне лікування: путівки учасникам АТО

10.11.2017 | 12:51

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням затвердженого постановою КМУ від 31 березня 2015 р. №200 (зі змінами) структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчі органи міських рад забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

more...

На Тернопільщині розпочався Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

10.11.2017 | 12:46

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика та ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням відбувся 9 листопада у Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка.

Захiд розпочався словами про те, що українська мова – одне із багатьох чудес світу, яке втілює у собі український характер, пам'ять, історію та душевну міць, звичаї і традиції, мудрість і багатий досвід поколінь, ніжну красу і силу душі людської.

more...

Зборівську ОТГ очолить наймолодший в Україні голова

10.11.2017 | 11:36
Нещодавно команда Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування провела виїзний семінар для представників Зборівської міської об'єднаної територіальної громади. Під час заходу обговорили особливості підготовки та проведення першої сесії ради ОТГ, надання методичної та організаційної допомоги, юридичних консультацій, а також питань організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. more...

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

10.11.2017 | 09:50
Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції. 10 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна.  Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити  додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній. more...

Степан Барна: Медична реформа – шлях до реального забезпечення одного з найважливіших конституційних прав наших громадян

09.11.2017 | 17:20

Як відомо, впродовж кількох днів минулого тижня в області перебувала з робочим візитом в. о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Без зайвого бюрократичного галасу та багаточисельних супроводів вона проінспектувала діяльність цілого ряду медичних закладів області, вивчила практику підготовки медпрацівників в умовах реформи галузі у Тернопільському медичному університеті, а також разом із головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною та головою обласної ради Віктором Овчаруком відкрила новоутворену за кошти державного Фонду регіонального розвитку оперативно-диспетчерську службу на базі центру екстреної медичної допомоги. Розробником системи є місцева компанія ТОВ «Протекшн-груп».

more...

Степан Барна привітав Архієпископа Нестора з Днем Тезоімеництва (фото)

09.11.2017 | 16:51

9 листопада Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор святкує День Тезоімеництва. Водночас, це також торжество для всієї єпархії, яка з року в рік збирається разом, щоб отримати з рук Високопреосвященнішого владики благословення та разом помолитися. Крім, священиків, привітали зі святом Архієпископа й голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. 

more...

Владика Нестор приймає вiтання з нагоди Тезоімеництва

09.11.2017 | 15:06

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Дозвольте висловити Вам щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди дня Вашого Тезоімеництва!
Щодня у світі народжуються тисячі людей. Так було, є і буде. Однак, не всі люди покликані бути такими як Ви! Господь, обравши  Вас, дарував Вам шлях служіння Церкві Христовій, дав  велике любляче і водночас співпереживаюче серце.
Ви правдиво виконуєте ті обітниці, які дали Богові, прийнявши чернечий постриг і священичий сан.

more...
Усього: 15678
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg