Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Обласним адміністраціям доручено контролювати роботу щодо боротьби з аграрним рейдерством на місцях (фото)

15.09.2017 | 14:37

Сьогодні особливу увагу потрібно приділити питанням протидії рейдерству і захопленню сільськогосподарських земель, особливо тепер, під час збирання урожаю, і у період зміни власників. Адже рейдерство може нести загрозливий для економіки країни характер. Про це зауважив Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час селекторної наради з усіма регіонами країни, яка відбулася під його головуванням 15 вересня.

За його словами, найбільш незахищені у цьому випадку малі фермерські господарства, у користуванні яких знаходиться від 1 до 3 тисяч гектарів землі, на відмінну від агрохолдингів.

more...

Стартує конкурс «Учитель року-2018»

15.09.2017 | 14:28

З 1 жовтня розпочнеться реєстрація на Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018», що має виявити педагогів, готових до реформування освіти. Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, лауреати  - грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

«Конкурс є важливим для нас, оскільки він проходитиме у передстартовий рік для формування Нової української школи.

more...

Кількість переходить у якість, - Степан Барна про об’єднані громади Тернопільщини (відео)

15.09.2017 | 13:51

У 2015 році на Тернопільщині утворилося 26 громад, у 2016-му - 14, а цьогоріч буде тільки 4-5, – розповів голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна під час дискусії «Речники громад». – Проте це не значить, що область зменшує оберти у тому, що стосується реформи: просто кількість переходить у якість.

За його словами, замість громад з малою чисельністю населення, в області створюються великі, на кшталт Товстенської громади, яка охоплює майже 20 тисяч населення і вже цього року має намір провести перші місцеві вибори, повідомляє Децентралізація влади.

more...

Григорій Шергей: Культура в області отримує «друге» життя (інтерв'ю)

15.09.2017 | 13:18

На Тернопільщині є величезний плацдарм для розвитку культури краю. Чимала кількість історичних, культурних та  науково-дослідницьких об’єктів, які викликають інтерес не лише у мешканців Тернопілля, а й жителів інших областей та іноземців. Головне вміло цим скористатися. Останні три роки у галузі культури відкривається «друге» дихання та нове життя. А все завдяки новаторським ідеям та реформам загалом. Однак залишилися і певні труднощі, які працівники управління культури намагаються здолати. У нашого співрозмовника начальника управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації Григорія Шергея розпитували про розвиток і нові впровадження в галузі культури Тернопільщини.

more...

Для обслуговування громадян з пенсійних питань на Тернопільщині відкрили ще одне віддалене робоче місце

15.09.2017 | 10:10

З метою створення належних умов для обслуговування громадян з пенсійних питань на Тернопільщині відкрили уже сьоме віддалене робоче місце. Цього разу в Мельнице-Подільській об’єднаній територіальній громаді Борщівського району. Громада створена в результаті добровільного об’єднання дванадцяти сільських рад, двадцяти сіл. На території громади проживає понад 16,5 тисяч громадян.
Участь у заході взяли начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, голова Мельнице-Подільської об’єднаної територіальної громади Володимир Боднарчук, в. о. начальника Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області Галина Окопна, активісти села.

more...

На Тернопільщині обговорили перспективи розвитку сільськогосподарських кооперативів та садівництва (відео)

14.09.2017 | 17:06

На Тернопільщині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин під час якого обговорили перспективи розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні, сучасний стан, розвиток садівництва і переробку фруктів в Україні. Участь взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук, народні депутати та аграрії.

more...

Степан Барна передав ключі від автомобіля швидкої у Шумській районній лікарні (фото)

14.09.2017 | 16:38

Один мільйон гривень виділив Фонд регіонального розвитку на перекриття даху Шумської районної центральної лікарні. Про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, під час робочого візиту на Шумщину.

«За останні два роки у Шумський район було вкладено більше 30 мільйонів гривень. Ці кошти спрямували на розвиток інфраструктури та облаштування соціальних об`єктів.» - зазначив очільник області.

more...

Степан Барна: Аграрний сектор Тернопільщини – могутній комплекс ведення с/г виробництва в Україні (відео)

14.09.2017 | 14:34

Однією з особливостей Тернопільщини є галузь сільського господарства, адже саме воно займає близько 60% валового внутрішнього продукту. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час засідання комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

За його словами, на території області обробляється маже 820 гектарів ріллі, що становить 2,7% земель України.

Сьогодні аграрний сектор Тернопільщини – це могутній комплекс, який в тому числі на рівні держави, демонструє високі зразки ведення сільськогосподарського виробництва.

more...

Вийшов у світ третій номер електронного видання про перспективи розвитку підприємництва ветеранів АТО в Тернопільській області

14.09.2017 | 13:07

Громадська організація «Центр стратегічного розвитку та реформ» у рамках реалізації проекту «Дорожня карта розвитку малого та середнього бізнесу демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО», який виконується за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», (USAID ЛЕВ) продовжує випуск електронних бюлетенів, присвячених перспективам розвитку малого та середнього підприємництва ветеранів АТО в Тернопільській області.

more...

Понад 17 тисяч осіб знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопільщини

14.09.2017 | 11:37

За сприяння центрів зайнятості Тернопільщини за січень-серпень 2017 року вдалося працевлаштувати 17293 особи, з них 7047 безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 347 осіб зі статусом безробітного. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
У той же час одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 13 безробітним відкрити власний бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2631 особу, після завершення яких майже 700 - працевлаштовано на постійні місця праці».

more...
Усього: 15326
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg