Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Лановеччина за здоровий спосіб життя

18.04.2019 | 11:49

На міському стадіоні розпочалися районні змагання з легкої атлетики в залік ХХІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Лановеччини.
На змагання прибули 19 команд з Лановецького району та Борсуківської ОТГ. Команди закладів загальної середньої освіти змагатимуться з кількох легкоатлетичних видів: біг на дистанції 100, 400 та 800 метрів; легкоатлетичний крос; штовхання ядра.

На урочистому відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації ЮліанСірант; перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний; начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.

more...

Працівники культури Лановеччини підбили підсумки своєї діяльності протягом першого кварталу 2019 року.

17.04.2019 | 14:31

Працівники культури Лановеччини підбили підсумки своєї діяльності протягом першого кварталу 2019 року на нараді, яка пройшла за участю голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта, першого заступника голови Олександра Батожного та начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Дмитра Пастернака. 

more...

Проведено засідання колегії освітян

17.04.2019 | 13:59

 В приміщенні комунальної установи "Лановецький районний методичний кабінет" відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Розглянуто питання "Про результати проведення атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році", "Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти району в 2018-2019 навчальному році, "Про стан виконавської дисципліни у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та закладах освіти району".

more...

Інклюзивна освіта в районі продовжує свій поступальний розвиток

16.04.2019 | 12:57

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний здійснили робочу поїздку на територію опорного навчального закладу «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2» та ознайомились з роботою Лановецького міського інклюзивно-ресурсного центру.

Посадовці обговорили ключові проблеми та перспективи розвитку інклюзивної освіти у районі.

more...

На Лановеччині дбають за чисте довкілля!

15.04.2019 | 13:38

Мешканці Лановеччини продовжують наводити лад на своїй території. Цього разу в рамках акції "За чисте довкілля" працівники райдержадміністрації, Лановецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості, Держпродспоживслужби в Лановецькому районі прибирали узбіччя автомобільної дороги Р43 на відрізку а/з"Верещаки" до межі між Ланівецьким та Збаразьким районами. Ланівчанам допомагали представники управління житлово-конунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації.


 

more...

Основні питанна на контролі в керівництва райдержадміністрації

15.04.2019 | 13:31

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів нараду з заступниками голови, керівником та працівниками апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Розглянуто питання про роботу екстренної медицини на території району, забезпечення вакциною проти сказу, ремонт доріг, благоустрій території, участь делегації Лановецького району у відкритті туристичного сезону, яке відбудеться в травні цього року. Юліан Іванович дав доручення провести моніторинг цін на хлібобулочні вироби, що реалізуються в Лановецькому районі.


more...

В районі пройдуть заходи до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії

12.04.2019 | 14:17

Голова районної державної адмінстрації Юліан Сірант провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії. Цього року заходи відбудуться 25 квітня орієнтовно о 12.00 годині біля каплички Божої Матері, спорудженої у Ланівцях в пам'ять про Чорнобильську трагедію. В програмі: поминальний молебень, виступи представників громадськості та влади. Просвітницькі заходи пройдуть також в закладах освіти та культури району. В церквах відбудуться поминальні молебні за загиблими та померлими ліквідаторами аварії.

more...

Проведено комісію

12.04.2019 | 12:00

Відбулося засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного.

more...

Здійснено обстеження умов проживання сімей

12.04.2019 | 10:23

11 квітня  в ході проведення заходів «День Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» спеціалістами Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд на територію  Гриньківської  сільської  ради (с. Гриньки, Козачки).

more...

Відбулась нарада керівників навчальних закладів району.

10.04.2019 | 16:55

Сьогодні в приміщенні Лановецького районного методичного кабінету відбулася нарада керівників (директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи) закладів загальної середньої освіти району та Борсуківської ОТГ. Розпочав нараду начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький, який окреслив поточні завдання в роботі закладів освіти.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif