Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
               

 

   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбувся турнір з волейболу пам’яті Андрія Магдича.

17.12.2018 | 10:47

Відбувся турнір з волейболу пам’яті Андрія Магдича в спортивному залі Лановецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів ім. Юрія Коваля.

Участь в змаганнях взяла команда села Вишгородок, команда Лановецької ОТГ (юнаки), команда Лановецької ОТГ (дорослі).

more...

Президент: 15 грудня в історії України - день створення української Автокефальної Помісної Православної Церкви.

17.12.2018 | 08:53

Президент Петро Порошенко під час виступу на Софійській площі за результатами Всеукраїнського Православного Об’єднавчого Собору привітав українців зі створенням української Автокефальної Помісної Православної Церкви.

«Отже, звершилося сьогодні, 15 грудня. Прошу всіх, хто зараз нас дивиться: всередині України, по всьому світу - запам’ятайте дуже добре. Цей день увійде, або вже увійшов в історію України як священний  день, день створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України. День остаточного здобуття нашої української незалежності від Росії. І Україна тепер вже не буде пити, кажучи словами Тараса Шевченка, «з московської чаші московську отруту», - наголосив Глава держави.

more...

Відбувся Об'єднавчий собор українських православних церков.

17.12.2018 | 08:26

У Софійському соборі в Києві 15 грудня, відбувся Об'єднавчий собор українських православних церков, на якому обрали голову єдиної помісної православної церкви в Україні.У заході взяли участь: голова райдержадміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний , духовенство, миряни.

more...

Відбулося засідання комісії.

14.12.2018 | 15:56

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Відбулася нарада з представниками підрядних організацій, які обслуговують автомобільні дороги у зимовий період в Лановецькому районі.

14.12.2018 | 15:47

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кравчука провів нараду з представниками підрядних організацій, які обслуговують автомобільні дороги у зимовий період в Лановецькому районі ТОВ «ГЛОБАЛ-БІЛД-ІНЖИНІРИНГ» та ТОВ «АВАКС-ПРОФ .

more...

Відео-нарада з першим заступником голови облдержадміністрації.

14.12.2018 | 15:33

Голова районної державної адміністрації Юлін Сірант взяв участь у відео нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Крисака І.Б. з питань експлуатаційного утримання доріг.

more...

Відбулося засідання районної міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень.

13.12.2018 | 16:33

Заступник голови Лановецької райдержадміністрації  Володимир Кравчук провів засідання районної міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Зустріч за “круглим столом” з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

13.12.2018 | 15:37

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлим образом тих, хто не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя. Саме в цей день було завершено будівництво саркофага над зруйнованим 4-м енергоблоком атомної електростанції та прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд.

more...

Відбулася робоча зустріч.

13.12.2018 | 14:42

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта, голови районної ради Руслани Кушнір з керівництвом Лановецької міської ради на якій обговорили питання співфінансування районних установ громадою, зокрема Лановецької КЦРЛ, комунальної установи "Центральна районна бібліотека для дорослих" та інших закладів культури, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району.

more...

Відбулося засідання комісії.

13.12.2018 | 11:35

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комісії по призначенню одноразової грошової допомоги громадянам при райдержадміністрації.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif