Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

http://opda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/8.jpg

   

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Приймальний бурякопункт у м.Ланівцях розпочинає роботу.

20.09.2018 | 16:16

Приймальний бурякопункт розпочинає роботу 21.09.2018 року. 

Прийом буряка проводиться з 8 до 18 год.

За повідомленням Миколи Садовського, приватного підприємеця, що надає послуги по збору цукрових буряків від мешканців району за 1 тонну цукросировини у заліковій вазі видаватиметься 60кг цукру. Отже селяни Лановеччини мають змогу доставляти солодкі корені на територію бувшого цукрового заводу, де обладнано бурякопункт.  

При собі потрібно мати копії таких документів:

Паспорта, довідки 3Д-ф, індефікаційного кода.

За додатковою інформацією звертатись за тел.096 640 09 25

more...

На Лановеччині відбулись командно-штабні тренування.

20.09.2018 | 15:17

Командно-штабні тренування з органами управління Лановецької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області проходять з метою визначення рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту (далі ЦЗ) району до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру мирного часу та в особливий період.; перевірки відповідності побудови цивільного захисту району до вимог Кодексу цивільного захисту України, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів обласної державної адміністрації; перевірки стану захисту територій та населення, готовність системи управління цивільного захисту району, стійкість системи звзку та оповіщення, організаці. проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних рообіт; відпрацювання злагодженості дій органів управління та сил ЦЗ району під час проведення практичних заходів з питань ЦЗ; надати практичну допомогу щодо реалізації законів України, нормативно-правових актів Кабінету Мінітрів України та обласної державної адміністрації з питань ЦЗ, організації залучення сил та засобів лановецької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до виконання завдань у сфері ЦЗ.

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 15:02

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/167164/oda_2471.jpgМісто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Управління Держпраці в області звертається до роботодавців належним чином оформляти трудові відносини з працівниками

20.09.2018 | 12:31

Подолання незадекларованої праці та детінізації заробітної плати є одним із пріоритетних напрямів діяльності Держпраці та її територіальних органів. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

more...

Відбулося засідання комiсiї.

20.09.2018 | 11:20

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Делегація з Тернопільщини вшанувала у Любліні пам'ять борців за волю України.

20.09.2018 | 10:45

До Меморіалу «Борцям за волю України 1917-1921 років», що встановлений на цвинтарі у місті Люблін (Республіка Польща), поклали квіти.  Пам'ять військових УНР з війська Симона Петлюри, які поховані на цьому кладовищі, вшанували голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

Нагадаємо, цими днями делегація з Тернопільщини бере участь у ІІ Європейському тижні інновацій. У рамках Форуму Тернопільщина підписала угоду про співпрацю з Люблінським воєводством. 

more...

Лановеччина готується до відзначення Дня захисника України.

19.09.2018 | 16:13

Про відзначення на Лановеччині Дня захисника України, 76-річчя створення УПА та Дня українського козацтва йшлось на засіданні організаційного комітету по підготовці та проведенні урочистих заходів, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний за участю заступника голови районної ради Віталія Гресика та секретаря міської ради Вікторії Хомяк.

more...

Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України - Президент

19.09.2018 | 15:06

Верховна Рада України має підтримати конституційні зміни, що закріплюють європейський та євроатлантичний напрямок розвитку нашої держави. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому відкритті  XXV Форуму видавців у Львові. «Я переконаний, що завтра Верховна Рада України підтримає мої президентські конституційні зміни, де ми закріпимо цей шлях розвитку нашої держави, цей цивілізаційний вибір, як європейський і євроатлантичний. Ми закріпимо його в нашій Конституції, розпочавши цей процес саме завтра», - підкреслив Петро Порошенко.

more...

У Ланівцях відзначили День рятівника.

19.09.2018 | 12:39

17 вересня в Україні відзначали День рятівника – свято мужніх, самовідданних та хоробрих людей. Надзвичайні ситуації природного чи техногенного характеру завжди виникають несподівано. Тому дуже важливо, що в таких складних та непередбачуваних ситуаціях є люди, які можуть прийти на допомогу. 

Сьогодні,перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук та завідувач сектору охорони  здоров'я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь привітали колектив 11 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Тернопільській області з професійним святом – Днем рятівника.

more...

Відбулась нарада керівників навчальних закладів району.

19.09.2018 | 11:40

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації сьогодні, 19 вересня, відбулась нарада за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Участь у нараді взяли перший заступник голови Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький,головний інспектор Лановецького районного сектору управління ДСНС України в Тернопільській області, майор служби цивільного захисту Андрій Богуцький, фахівець-лікар з гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Лановецькому районі Дмитро Борейко.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif