Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Проведено комісію по субсидіях

17.11.2017 | 12:17

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації по розгляду звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

«ДО СЕРЦЯ ЙДЕ ЛИШ ТЕ, ЩО ЙДЕ ВІД СЕРЦЯ»

17.11.2017 | 11:55

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу  16  листопада 2017 року у Загірцівській загальноосвітній школлі І-ІІ ступенів проведено День толерантності "До серця йде лиш те, що йде від серця».

more...

Відновлювальне лікування

17.11.2017 | 11:34

Із 1 січня 2018 року забезпечення путівками для відновлювального лікування буде здійснюватися за новим принципом – "гроші ходять за людиною", тобто для проведення реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно зможе обирати санаторно-курортний заклад відповідного профілю лікування. Перелік санаторіїв у розрізі профілів медичної реабілітації затверджуватиметься наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та оприлюднюватиметься для ознайомлення на офіційному сайті.

more...

Робочий візит у дошкільний навчальний заклад «Берізка»

16.11.2017 | 14:06

Перший заступник голови  райдержадміністрації Олександр Батожний   побував з робочим візитом у дошкільному навчальному закладі «Берізка»  де ознайомився з температурним режимом та умовами перебування дітей.

Заклад працює в автономному режимі опалення.  Температура однакова у всіх кімнатах – t=20-21. Завідуюча дошкільним закладом Руслана Чубик повідомила, що на сьогоднішній день садочок відвідують 67-70 дітей, харчування на належному рівні, скарг немає. Вартість харчування на 1 дитину становить 12 грн. в день. Хотілося б щоб в раціоні дітей було більше фруктів, але наразі коштів на це не вистачає.

more...

Привітання з нагоди професійного свята.

16.11.2017 | 09:51

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний привітав з професійним святом Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку директора районного комунального радіомовлення Сніжану Крещук! Висловив сердечну подяку за самовіддану і творчу працю, за щирість передач, з яких можна дізнатися про останні новини, почути цікаву і корисну інформацію, одержати відповідь на актуальні питання сьогодення та побажав міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів в роботі.

more...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

16.11.2017 | 08:45

Шановні працівники радіо та зв’язку Лановеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята !

Ваша сфера діяльності – одна із найважливіших для нашої країни. Засоби масової комунікації стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без радіо та телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв’язку.

more...

Безкоштовне навчання по електронній системі «ProZorro.Продажі» відбудеться у Тернопільській ОДА

15.11.2017 | 12:22

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/146515/1У четвер, 16 листопада, у Тернопільській ОДА відбудеться безкоштовне навчання для представників територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, а також підвідомчих підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування щодо використання електронної торгової системи «ProZorro.Продажі».

more...

Перший заступник голови РДА Олександр Батожний взяв участь у брифінгу новоствореної громадської організації "Об'єднання учасників АТО Тернопілля".

14.11.2017 | 16:06

В Тернопільській області створили громадську організацію "Об'єднання учасників АТО Тернопілля". У брифінгу, проведеному керівництвом спілки спільно з заступником голови облдержадміністрації Юрієм Юриком та представниками органів виконавчої влади, взяв участь перший заступник голови Лановецької райдержадміністрації Олександр Батожний.

more...

На Лановеччині сільськогосподарські підприємства зібрали 54372 тонни ранніх зернових (без гречки та кукурудзи).

14.11.2017 | 15:07

http://www.nibulon.com/uploads/gallery/news/315/1453.jpgСільськогосподарськими підприємствами району завершено збирання ранніх зернових культур (без кукурудзи та гречки). Валовий збір зерна становить 54372 тонн при середній урожайності 56 ц/га.

more...

Медична реформа: що чекає жителів Тернопільщини

14.11.2017 | 14:40

Тернопільська область чи не перша в Україні, у якій  практично вже сформована електронна база пацієнтів. Про це повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик під час прес-конференції, присвяченій впровадженню медичної реформи.

more...

Архів новин

  

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань