Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

 

Козівська районна державна адміністрація

 

 

 

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Оголошення

19.09.2017 | 12:36

 Козівська районна державна адміністрація (організатор перевезень), відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» (зі змінами) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами), оголошує конкурс для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Козівського району.

       

more...

До уваги власників автотранспорту

19.09.2017 | 12:34

 Козівська районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

Перелік об'єктів конкурсу:

more...

На прийомі в керівника апарату Стецко Н. А.

19.09.2017 | 12:17
На прийомі в керівника апарату Стецко Н. А. побувала жителька с. Ценів, щодо отримання статусу ОУН – УПА для своєї мами. more...

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн грн

19.09.2017 | 10:56

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн грн, дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду.

          «Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення.

more...

Відбулася щотижнева апаратна нарада

19.09.2017 | 10:48

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Скобляк І. Р. провів  щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.

На нараді заслухали питання: про стан реалізації проектів в районі, про  збирання пізніх зернових культур.  Серед питань, які розглядалися було  підведення підсумків роботи за минулий тиждень. Заступник голови райдержадміністрації Скобляк І. Р. проаналізував стан виконання завдань та дав ряд доручень.

 

more...

У неділю, 17 вересня, в селі Августівка Козівського району відбувся фестиваль «Свято файних мрій» організоване агрохолдингом "Мрія".

18.09.2017 | 15:46

Голова райдержадміністрації привітав учасників фестивалю і відзначив важливість проведення даного заходу та побажав всім присутнім радості, здоро’я та успіхів у праці.

Для гостей фестивалю було: виступи народних колективів і естрадних виконавців, безкоштовне частування, ярмарок народних умільців та майстер-класи ремесел, виставка сільгосптехніки і дегустація малини.

more...

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

18.09.2017 | 12:23

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

more...

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

18.09.2017 | 12:17

15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

Це допоможе збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів банку та розширити географію партнерської мережі, а також підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.

more...

Створюємо кооперативи – розвиваємо село

18.09.2017 | 11:48

Фото MRIYA Agro Holding.15  вересня  «Агрохолдинг «МРІЯ» провів другий кооперативний форум “Створюємо кооперативи – розвиваємо село”.  Голова Козівської районної державної адміністрації Василь Вітровий  взяв участь у форумі. Виступаючи перед присутніми, він поділився досвідом розвитку кооперативного руху в Козівському районі. «Створення кооперативів є одним з пріоритетних завдань нашої команди, відзначив очільник району. - Для збереження сіл та людей в них, потрібно створювати кооперативи, щоб люди мали можливість самі заробляти на себе на своїй землі».

more...

Степан Барна: Для Тернопільщини велика честь приймати військових паломників з усієї України (фото)

18.09.2017 | 11:15

У Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району, завершився другий день ІХ Всеукраїнського військового паломництва "Мій мир даю вам". Помолитися за мир в Україні та за побратимів приїхали більше трьох тисяч військовослужбовців з різних куточків України. До молитви також долучилися голова Тернопільської ОДА Степан Барна, заступник голови облради Любомир Крупа, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький, представники духовенства.  

 

 

 

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги