Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

26.03.2018 | 14:30

У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

more...

14.03.2018 | 09:16
  more...

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

«Увага! Диверсійно – терористична загроза»

20.11.2015 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ДФРР має підтримувати розвиток регіонів, а не фінансувати ремонти, - Геннадій Зубко

19.07.2018 | 17:02

Мінрегіон удосконалив підходи до підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідна постанова була сьогодні підтримана на засіданні Уряду.

more...

Робоча група облдержадміністрації вивчала роботу апарату Гусятинської РДА

19.07.2018 | 15:56

Сьогодні  працювала робоча група обласної державної адміністрації, яка  вивчала роботу апарату Гусятинської райдержадміністрації.

more...

Копичинська виправна колонія потребує кадрів

19.07.2018 | 15:47

Під час робочої зустрічі голови районної державної  адміністрації Віталія Батога із представниками Копичинської виправної колонії мова велася про брак кваліфікованих кадрів у даній установі.

more...

Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС

18.07.2018 | 17:16

Президент Петро Порошенко повідомив, що у розвиток домовленостей на Саміті Україна-ЄС посли держав-членів ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

more...

Про реалізацію проекту «Нова українська школа» йшлося під час відеонаради

18.07.2018 | 15:36

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук разом із начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Оксаною Кащишин, начальником відділу освіти Гусятинської ОТГ Ольгою Туткалюк та відповідальними особи за гуманітарну галузь в об’єднаних територіальних громадах взяли участь у відеонараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика.

more...

На Тернопільщині напрацьовують спільну стратегію наповнення місцевих бюджетів (фото)

18.07.2018 | 15:23

У Бережанах розпочалася кущова нарада з питань виконання місцевих бюджетів та використання резервів для їх наповнення під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.
Участь у нараді також беруть голови Бережанської, Бучацької, Зборівської, Козівської, Монастириської, Підгаєцької, Теребовлянської райдержадміністрацій, місцевих ОТГ, сільських, селищних та міських рад, а також керівники правоохоронних органів.

more...

Степан Барна: Тернопілля вийшло на провідні позиції в Україні за рейтингом інвестиційної привабливості, тепер головна проблема — бажання людей працювати

18.07.2018 | 15:18

Вже з початку цього року на Тернопіллі, до речі, було створено 3,5 тисячі нових робочих місць та зареєстровано понад півтори тисячі суб’єктів господарювання.
Запуск економіки на повну потужність є нині одним з пріоритетних завдань в країні. І, на думку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, інвестиції — одне з ключових напрямків, які визначають економічний мікроклімат як загалом в Україні, так і зокрема на Тернопіллі, інформує НОВА Тернопільська газета.

more...

Оновлюється нормативна база у галузі містобудування

18.07.2018 | 15:14

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжується робота щодо оновлення нормативної бази у галузі містобудування.  На офіційному сайті Мінрегіону опубліковано низку нових ДБН (державних будівельних норм) та змін до вже діючих норм. 

more...

Жителям Тернопільщини пропонують великий вибір сезонних вакансій

17.07.2018 | 17:02

Одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, який реалізовується у співпраці з місцевими органами влади і роботодавцями Тернопільською обласною службою зайнятості.

more...

Глава Уряду наполягає на якнайшвидшому старті роботи Антикорупційного суду

17.07.2018 | 16:59

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на якнайшвидшому старті роботи Вищого антикорупційного суду і вирішенні в місячний термін всіх побутових питань, передусім розміщення суду та апеляційної палати.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги