Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№183 від 01.07.2013 Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району до проведення жнив та заготівлі кормів.


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ _____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________20__р.                           м.Бучач                                              №183

 

 Про стан підготовки

сільськогосподарських підприємств

 та фермерських господарств

району до проведення жнив

та заготівлі кормів.

 

 

          В поточному році сільськогосподарськими підприємствами району передбачається зібрати зернові культури на площі 22030га, в т.ч. ранніх зернових 13761 га.

           В більшості господарств підготовлено до роботи зернозбиральні комбайни, жниварки, зерноочисні машини, токове господарство. Для проведення жнив в господарствах є 61 комбайн,   в приватному секторі 68.

            До проведення жнив стовідсотково готові  комбайни, жатки  і косарки.

            З метою зниження навантаження на зернозбиральний комбайн площі зернових, скорочення термінів збирання, недопущення втрат врожаю, вирішується питання про залучення комбайнів для проведення жнивних робіт із приватного сектора, промислових підприємств.

            Навантаження на  зернозбиральний комбайн  по сільськогосподарських підприємствах становить 349 га, в тому числі,  ранніх зернових 216 га.

            Враховуючи стан готовності зернозбиральної техніки господарств до збирання зернових культур у 2013році, їх забезпеченість паливно-мастильними матеріалами.

           1. Інформацію  начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації     Годза Степана Ярославовича  “Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств   району до проведення жнив та заготівлі кормів ” прийняти до відома.

           2.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації разом із інспекцією Держгірпромнагляду та ГУ МНС України в Тернопільській області :

           2.1 До 5 липня поточного року вжити заходи щодо завершення підготовки до роботи під час жнив парку збиральної та очисної техніки, обладнання токів.

            2.2.З метою організованого проведення збору врожаю та у стислі терміни надати сільгоспвиробникам допомогу в укладанні з фізичними особами, промисловими підприємствами  району та за його межами договорів щодо залучення зернозбиральних комбайнів.

           2.3. Звернути особливу увагу на стан охорони праці, пожежну безпеку, забезпечення протипожежним інвентарем на місцях по збереженню вирощеного урожаю.

            2.4 Вирішити питання щодо створення в повних обсягах резерву запасних частин, вузлів і агрегатів, необхідного запасу нафтопродуктів.

            2.5. Провести організаційні заходи щодо заключення угод між сільськогосподарськими товаровиробниками та переробними підприємствами для забезпечення зерном, борошном, хлібобулочними виробами населення району в 2013 – 2014 маркетинговому році.

          2.6. На базі  одного   із господарств провести виїзну нараду семінар з  участю всіх сільськогосподарських підприємств району, обслуговуючих  і контролюючих організацій.

         2.7. Інформацію про готовність господарств району до жнив  висвітлювати в засобах масової інформації.

         3. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств:

         3.1. Розробити заходи по проведенню жнив, забезпеченню охорони  від пожеж, організувати  і забезпечити закупівлю засобів індивідуального  і протипожежного стану, провести навчання з працівниками і прийняття заліків по питаннях протипожежного захисту і безпечних умов праці на період жнив.

        3.2. Забезпечити щоденне подання інформації про хід збирання зернових в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

       4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 липня 2013 року.

      5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації  № 424-од від 22.06.2012 року «Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району до проведення жнив та заготівлі кормів».

      6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                                                                  

  Перший заступник   голови

 районної державної адміністрації                            О.О.КРАСНОЩОКИЙ

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема