Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 
 .

Прес-служба повідомляє

Парламент має зробити 10 кроків назустріч об’єднаним громадам, - Геннадій Зубко

22.09.2017 | 16:26

Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад.

more...

Проведено засідання тимчасової комісії

22.09.2017 | 16:21

У заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця відбулось засідання тимчасової комісії про об’єктивний  розгляд звернення щодо роботи Бариського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.
Участь у роботі комісії взяли заступник начальника департаменту соціального захисту облдержадміністрації Володимир Росоловський, представники райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення РДА, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району.

more...

У Язловецькій ЗОШ з робочим візитом побував голова РДА Віталій Бебих

21.09.2017 | 13:50

Віталій Бебих, голова районної державної адміністрації, з робочим візитом побував у Язловецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
Супроводжували очільника району перший заступник голови райдержадміністрації Іван Кузь та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Михайло Гавловський.
Основною ціллю візиту Віталія Бебиха в навчальний заклад було питання щодо приведення штатної кількості опалювачів до можливостей оплати їхньої праці коштом, які наявні в районному бюджеті.

more...

Виступ Президента України на дебатах Ради Безпеки ООН

21.09.2017 | 09:41
З часу минулої дискусії з цього питання на Саміті лідерів в 2015 році світ стає все менш безпечним. more...

Зміни, які відбулися щодо призначення та перерахунку субсидій, роз’яснив Вадим Боярський (відео)

21.09.2017 | 09:31

Основна зміна щодо призначення та перепризначення субсидій, внесена передостанньою постановою кабміну, – це те, що будуть враховуватися доходи громадян за два останні квартали попереднього року, тобто третій-четвертий квартали. Раніше, до слова, враховувалися доходи за попередні 4 квартали, які передували місяцю звернення. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу щодо розтлумачення змін у програмі житлових субсидій.

Основна зміна, за його словами, – при перерахунку субсидій на опалювальний період буде братися до уваги дохід за перших два квартали поточного року.

more...

«Легальна зарплата– гідна пенсія»

21.09.2017 | 09:29

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області продовжує активно інформувати населення з питань легального працевлаштування, оскільки на сьогодні тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати залишаються, на жаль, дуже розповсюдженими та порушують конституційне право громадян на якісний рівень життя .
З цією метою 19 вересня 2017 року було проведено флешмоб на тему «Легальна зарплата – гідна пенсія». Захід відбувався в Монастирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, організатори проінформували учнівську молодь та трудовий колектив щодо проблем нелегальних трудових відносин та з негативними наслідками отримання заробітної плати «в конверті». Розповіли про переваги офіційного працевлаштування

more...

Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло», - Зубко

20.09.2017 | 15:14

Урядом прийнята постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».

more...

Робоча зустріч з представниками Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком»

20.09.2017 | 14:42

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих провів нараду з директором Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком» Сергієм Беньком щодо погашення заборгованості за надання послуг зв’язку пільговим категоріям населення у 2016-2017 роках.
В нараді взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, представники управління праці та соціального захисту населення, Управління державної казначейської служби України у Бучацькому районі, фінансового управління, представники об’єднаних територіальних громад району та міської ради.

more...

Відбувся виїзд мобільного інформаційного пункту у місті Бучач

19.09.2017 | 16:45

19 вересня 2017 року біля краєзнавчого музею міста Бучач за участю в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Тетяни Вовк та заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Світлани Бандури відбувся виїзд  мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.
Під час зустрічі з громадськістю відбулося ознайомлення місцевих жителів із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

more...

Соціальні стандарти зростатимуть швидше за інфляцію - Володимир Гройсман

19.09.2017 | 16:40

Розвиток людського капіталу залишається найголовнішим пріоритетом уряду. Проектом бюджету на наступний рік передбачено чергове зростання мінімальної заробітної плати – до 3723 грн ( цього року МЗП становить 3200 грн) або на 16,3%. Таке підвищення відповідає динаміці розвитку економіки і сприятиме подальшому виведенню зарплат із тіні, що посилить соціальний захист працюючих українців.

Прожитковий мінімум зростатиме таким чином: з 1 січня 2018 року – 1 700 гривень, з 1 липня – 1 777 гривень, з 1 грудня – 1 853 гривні. Поступово збільшуватимуться у наступному році і мінімальні пенсії. З 1 липня вони виростуть до 1 435 гривень, з 1 грудня – до 1 497 гривень (зараз мінімальна пенсія складає 1373 грн). Тобто за рік мінімальна пенсія збільшиться на 9%.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема