Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Майстер клас по написанню писанок

25.03.2019 | 11:35

Кожна країна світу вирізняється власними оберегами, традиціями, символами. Так, наша Україна пізнається в світі тільки через одне слово “писанка”. Слово, яке володіє певним сакральним змістом, значенням для людини.  За традицією писанки починали писати з другої половини Великоднього Посту, а найбільше в четвер та п’ятницю перед Пасхою.
22 березня учасниці жіночого клубу “Чарівниця“, що діє при Бучацькій районній філії, мали змогу пройти майстер клас по написанню писанок від  Бучацької майстрині Наталії Сидорак.

more...

Ряд важливих питань розглянуто на апаратній нараді

25.03.2019 | 11:22

Про підготовку до Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщини, виконання бюджету, підготовку пропозицій до сесії районної ради та до засідання колегії райдержадміністрації, початок весняно-польових робіт, виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 12 березня 2019 року № 91-од «Про організацію та проведення в районі у 2019 році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», - ці та ряд інших важливих питань розглянуто на апаратній нараді, що відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.

more...

Вітання голови РДА з Днем Служби безпеки України

25.03.2019 | 09:29

Шановні працівники Служби безпеки України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій.

more...

Акцію «За чисте довкілля» підтримали працівники РДА та ОДА

22.03.2019 | 16:30

Працівники Бучацької райдержадміністрації на чолі з головою Віталієм Бебихом взяли участь в акції «За чисте довкілля» і дружно вийшли прибирати придорожню лісосмугу Бучач-Переволока. Разом із працівниками райдержадміністрації на Дні довкілля працювали працівники управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Акція «Я маю право»

22.03.2019 | 11:51

На Бучаччині сьогодні проходить акція «Я маю право». З метою навчання громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення, представники Головного управління юстиції у Тернопільській області роз'яснюють виборче законодавство, відповідають на питання, надають консультації.
Група побувала у Бучацькій районній державній адміністрації, де відбулась зустріч з головою РДА Віталієм Бебихом.
Такі ж зустрічі, додамо, проходитимуть також в інших районних установах та організаціях.

more...

Керівництво та працівники райдержадміністрації долучилися до щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

21.03.2019 | 16:55

В рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася посадка молодого лісу на лісовій ділянці Бучацького лісгоспу - на території Бучацького лісництва, в кварталі 8 виділ 28.

Активними учасниками акції стали працівники районної державної адміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Віталієм Бебихом. Разом із керівництвом та працівниками ДП «Бучацьке лісове господарство» було висаджено 3500 штук саджанців дуба. Результат плодотворної співпраці – гектар дубових лісових культур, які років через 6-7, опісля неодноразових доглядів: просапувань і прокошувань, оброблювань від шкідників і хвороб, стануть повноцінним лісом.

more...

Відбулося чергове засідання громадської ради при Бучацькій РДА

21.03.2019 | 16:27

Відбулося чергове засідання громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації. Члени громадської ради та запрошенні розглянули та обговорили питання: про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д»; про стан реалізації медичної реформи в Бучацькому районі, матеріально-технічний стан Бучацької ЦКРЛ за 2018 рік та І квартал 2019 року; звіт про роботу громадської ради при Бучацькій районній державній адміністрації за 2 роки роботи

more...

Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

21.03.2019 | 14:20

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.

more...

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси

21.03.2019 | 14:06

У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

more...

По всіх заявах прийнято позитивні рішення

21.03.2019 | 13:31

Засідання комісії щодо призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям району відбулось 21 березня в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.  На розгляд комісії було подано 43 заяви на призначення державної соціальної допомоги та 33 заяви для призначення житлових субсидій.

more...

Архів новин

  

Район завершує рік із багатьма реалізованими проектами

28.12.2018 | 10:14

І знову ми на порозі Нового року. Чимало подій – добрих і не дуже – відбулося у 2018-му у житті держави і кожного з нас. Віримо, що випробування зроблять нас сильнішими. І ще більше віримо у те, що 2019-ий буде до нас добрішим. Дуже сподіваємося, що нарешті у нашій Україні запанує мир – саме про це і будуть наші молитви у великому родинному колі, коли ми колядками прославлятимемо новонародженого Ісуса. А яким був рік, що збігає, для нашого краю, які проекти втілюватимемо у 2019-му? Про це журналістам громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба» розповів голова райдержадміністрації Віталій БЕБИХ.

more...

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема