Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 
 .

Прес-служба повідомляє

Вітання голови РДА з Днем працівників сільського господарства

19.11.2017 | 07:01

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Це  свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це  свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

more...

У нашому районі субсидію отримують 11 тис. 839 жителів

17.11.2017 | 14:46

У вівторок 14 листопада поточного року у редакції «Нова Доба» відбувся прямий телефонний зв’язок з питань нарахувань і призначення субсидій та допомог. На запитання жителів району відповідали начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Євген Щербатий, начальник відділу грошових виплат та компенсацій Надія Луців, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Галина Довган та начальник відділу персоніфікованого обліку Світлана Олійник.

more...

Голова РДА Віталій Бебих провів особистий прийом громадян

17.11.2017 | 14:10

Особисті прийоми громадян були і залишаються однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою. Саме тому головою райдержадміністрації та заступниками проводяться особисті прийоми громадян.
Сьогодні під час особистого прийому, що відбувся у голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха, громадянами порушувались питання щодо призначення і нарахування субсидії та надання матеріальної допомоги на лікування.

more...

Проведено додаткове нарахування

17.11.2017 | 11:32

Станом на 17 листопада 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації проведено додаткове нарахування по всіх видах соціальних допомог на суму 1309,1 тис.грн.

more...

Уряд підвищив розмір допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців

17.11.2017 | 10:05

Уряд підвищив розмір одноразової допомоги в разі загибелі, інвалідності чи часткової втрати працездатності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів.

more...

Привітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем студента

17.11.2017 | 07:44

Дорогі юні друзі! Шановне студентство! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

more...

Віталій Бебих: "Райдержадміністрація і в подальшому буде плідно працювати над тим, щоб залучати додаткові кошти на розвиток соціальної інфраструктури в Бучацькому районі"

16.11.2017 | 16:14

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих в черговий раз проінспектував хід проведення ремонтних робіт, що здійснюються у Бучацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Зазначимо, що на сьогоднішній день утеплено 70% площі та завершується заміна віконних блоків на енергозберігаючі.

more...

Верховна Рада визнала 25 грудня офіційним святковим днем в Україні

16.11.2017 | 12:35

Верховна Рада визнала 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) офіційним святковим днем в Україні.

Такі зміни депутати внесли у Кодекс законів про працю України сьогодні, 16 листопада.

more...

Запрошуємо громадськість району долучитися до відзначення Дня Гідності та Свободи

16.11.2017 | 09:04

21 листопада 2017 року о 12.30 у Бучачі на майдані Воля біля меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.
Нагадуємо, що 21 листопада ми відзначатимемо День Гідності та Свободи, який у відповідності з указом Президента України Петра Порошенка присвячений двом доленосним для України подіям – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

more...

Голова РДА Віталій Бебих вітає працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16.11.2017 | 07:41

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада.
Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема