Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Похожее изображение 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/baner_sluh.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/131244.png

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про експлуатаційне утримання доріг йшлося під час відеонаради

14.12.2018 | 10:28

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в черговій он-лайн нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак. Обговорювалось питання експлуатаційного утримання доріг області.

more...

Участь у Форумі «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку»

13.12.2018 | 08:36

12 грудня відбувся Форум «Тернопільщина в контексті реалізації  цілей сталого розвитку». У форумі, який об’єднав 70 учасників від влади, громадських організацій, науковців, бізнесу, взяла участь делегація з Бережанського району у складі представників відділу економічного розвитку райдержадміністрації та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади.

more...

Лілія Гриневич на Тернопільщині: Опорні школи мають стати магнітом для батьків та учнів, бо за цим майбутнє якісної освіти

12.12.2018 | 15:47

У вівторок, 11 грудня, міністр освіти й науки Лілія Гриневич відвідала Тернопільщину з робочим візитом. Вона побувала у вищих навчальних закладах області, поспілкувалася з вчителями й керівниками відділів освіти. Зокрема, масштабна зустріч з педагогами області відбулася у педуніверситеті. Крім того, пані міністр відвідала одну із опорних шкіл – Новосільську ЗОШ у Підволочиському районі.

more...

Зустріч з представниками ОБСЄ

12.12.2018 | 12:33

В голови райдержадміністрації  Ігора Гринкевичавідбулася зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.  Зустріч відбулася за участі голови районної ради Василя Білика.

more...

Обговорили важливе питання

11.12.2018 | 16:54

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича відбулася нарада щодо облаштування місць захоронення трупів тварин. В ході наради начальник Бережанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Андрій Гудзиляк проінформував про  худобо могильники, які  розміщені на території району та приведення їх до вимог чинного законодавства.

more...

Відбулися навчання з ведення діловодства

11.12.2018 | 14:40

У  райдержадміністрації відбулися навчання для працівників управлінь та відділів райдержадміністрації в частині нововведення в інструкції з діловодства.

more...

І.Гринкевич взяв участь в черговій он-лайн нараді

11.12.2018 | 11:25

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Відбулося засідання міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї,

10.12.2018 | 14:46

Перший  заступник  голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.  На засіданні розглядалося три питання, зокрема:

more...

Голова РДА провів розширену нараду

10.12.2018 | 09:40

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання:

more...

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

10.12.2018 | 08:38

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду ратифікувати Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Президент під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що не можна залишати поза увагою болючу проблему домашнього насильства.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема