Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про створення спільного районного інклюзивно-ресурсного центру йшлося під час наради в голови РДА

23.03.2018 | 12:30

В голови райдержадміністрації І.Гринкевича відбулася нарада за участю його першого заступника В. Зінчука, міського голови В.Музички та його заступника О.Захарківа, голови Саранчуківської ОТГ  В.Петровського, а також керівництва відділів освіти Бережанської РДА та Бережанської міської ради. Під час наради йшлося про створення на базі міста Бережани спільного районного інклюзивно-ресурсного центру,  який буде надавати послуги дітям з особливими освітніми потребами.

more...

Гордімося друзі, що ми українці

23.03.2018 | 11:46

У Бережанському районі з концертною програмою побував буковинський волонтер Святослав Край. Творча акція співака має благодійну мету – збір коштів для потреб бійців, які служать в зоні АТО. Впродож тижня волонтер з концертною програмою «Гордімося друзі, що ми українці» відвідав ЗОШ району. До благодійної акції долучилися усі навчальні заклади, передавши Святославу Краю  грошову допомогу воїнам АТО та дитячі малюнки.

more...

Обговорили питання співпраці між РДА та громадськими організаціями

23.03.2018 | 08:43

Відбулося засідання Громадської ради при Бережанській райдержадміністрації. Члени Громадської ради зустрілися з новопризначеним головою райдержадміністрації І.Гринкевичем. Обговорили питання співпраці між РДА та громадськими організаціями, про важливість участі громадськості в обговоренні та вирішенні актуальних питань економічного та культурного розвитку району та ряд інших.

more...

Громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах надали матеріальну допомогу

22.03.2018 | 16:48

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання комісії з вивчення матеріалів обстеження матеріально-побутових умов проживання малозахищених верств населення району, які опинилися у складних життєвих обставинах і підготовки пропозицій щодо виділення на їх звернення одноразової грошової допомоги, яка передбачається районним бюджетом. Члени комісії розглянули 38 заяв та прийняли рішення усім заявникам надати матеріальну допомогу.

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 13:58

Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область.Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год.

more...

На захисті прав дітей

22.03.2018 | 12:15

Під головуванням голови райдержадміністрації І.Гринкевича відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули питання про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав двох матері та переглянули і затвердили індивідуальні плани соціально-правового захисту дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації.

more...

Уряд розпочав виплати пiдвищених пенсiй вiйськовим

22.03.2018 | 11:43

Завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають 536 тис. пенсіонерів

Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.

more...

Малозабезпечені жителі району отримали соціальні допомоги

22.03.2018 | 10:48

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання комісій з питань призначення і надання населенню субсидій та з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 

more...

Закликаємо голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад активно долучатися до озеленення Тернопільщини, – Олег Яремко

22.03.2018 | 09:50

Тернопільська область відноситься до малолісистих областей України. Площа земель лісогосподарського призначення області станом на 1 січня 2016 року становила 201,4 тис. га, з них 183,2 тис. га земель, вкритих лісовою рослинністю.

Аби змінити ситуацію та збільшити лісистість області, Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства разом із представниками екологічних організацій, інститутів громадянського суспільства та науковцями розробило Програму розвитку лісового господарства на 2017-2021 роки.

more...

До уваги суб’єктів декларування!

21.03.2018 | 15:00

Громадська організація «Антикорупційний штаб» в жовтні 2017 року створила та запустила електронний сервіс - чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб'єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» є некомерційним та безкоштовним електронним довідковим сервісом, який створений за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС та ГО «Центр демократії та верховенства права».

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема