Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 Описание: Описание: http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/19275301_103494966942521_9023973980037660365_n.jpg 

 Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОписание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Розпочався набір в поліцію на посади поліцейський ізолятора тимчасового тримання

22.09.2017 | 12:00

20 вересня 2017 року в Тернопільській області розпочався набір в поліцію на посади поліцейський ізолятора тимчасового тримання. Прийом документів триває до 10 жовтня

Дізнатися повний порядок конкурсного відбору та заповнити анкету можна за посиланням https://nabir.np.gov.ua/index.php…

more...

Обговорили питання ремонту дороги Шумляни – Слов'ятин

21.09.2017 | 12:31

Перший заступник голови РДА  В.Зінчук провів робочу нараду за участю начальника  відділу економічного розвитку районної державної адміністрації      В. Урдейчука та в.о. керівника філії «Бережанський райавтодор» Дупай Д.І. Обговорили питання ремонту дороги Шумляни – Слов'ятин. Визначено обсяг робіт на суму  27 тис. грн.,  необхідних для грейдерування обочин  протяжністю 3 км та проведення ямкового ремонту на даній дорозі.

more...

Засідання комісії з призначення і надання населенню житлових субсидій

20.09.2017 | 14:23

Перший заступник голови райдержадміністрації Зінчук В.Є. провів засідання  комісії з призначення і надання населенню житлових субсидій. Було розглянуто питання щодо призначення субсидії для фактично проживаючих осіб в житловому приміщенні  та  призначення субсидії сім’ям на житлове приміщення, згідно договору оренди. По даних питаннях прийнято рішення  про надання житлових субсидій 48 сім’ям.

more...

Закон по землі потрібно приймати без зволікань, - голови громад (інфографіка)

20.09.2017 | 14:10

Уряд направив на розгляд Парламенту законопроект, який розширює повноваження об’єднаних територіальних громад в сфері земельних відносин. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад» зареєстровано 18 вересня під номером 7118.

more...

Перший заступник голови РДА В.Зінчук провів нараду з питань організації проведення призову військовозобов’язаних громадян району на строкову військову службу

20.09.2017 | 12:06

Перший заступник голови райдержадміністрації  В.Зінчук за участі голови районної ради В.Білика та військового комісара  Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату В.Богданова провів нараду, з відповідальними за ведення військово-облікової роботи в сільських радах з питань організації проведення призову військовозобов’язаних громадян району на строкову військову службу.

more...

Історична стрічка «Король Данило»

20.09.2017 | 11:00

У четвер, 21 вересня, відбудеться прес-конференція відомого українського режисера Тараса Химича, який тепер працює над історичною стрічкою «Король Данило». Це, власне, перший фільм режисера, який планують зняти лише за кошти спонсорів та небайдужих до українського кінематографа. Саме тому, фільм «Король Данило», вже встиг отримати назву «народного кіно».

more...

Тернопільська область за підсумками ЗНО посіла друге місце

20.09.2017 | 09:00

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року Тернопільська область у трійці лідерів.
Першою у списку стала Львівська область. Друге місце посіла Тернопільська область, а третє – Київська. Гарні результати тестування отримали також випускники навчальних закладів Сумської, Черкаської та Донецької областей.

more...

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн грн

19.09.2017 | 14:12
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн грн, дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду.


more...

Віктор Зінчук провів нараду з керівниками відділів освіти, культури та медицини

19.09.2017 | 12:48

Перший заступник голови райдержадміністрації  Віктор  Зінчук провів нараду з керівниками відділів освіти, культури та медицини.

Розглянуто питання розвитку та фінансування даних галузей. З вищезазначених питань прийнято відповідні рішення по кожній бюджетній установі зокрема.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації В. Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

18.09.2017 | 12:09

Перший заступник голови райдержадміністрації  В. Зінчук  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова обласної державної адміністрації С. Барна.                                                       

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема